Це можливість попрацювати з матеріалами Історичних архівів ЄС (HAEU) для українських науковців, що цікавляться питаннями євроінтеграції. Ви отримаєте 5 000 євро на дослідження з права, історії, політології, економіки, соціології або будь-якої іншої гуманітарної чи соціальної дисципліни.

Залежно від карантинних обмежень, ви працюватимете безпосередньо в архіві у Флоренції або користуватиметеся оцифрованими матеріалами. За результатами дослідження потрібно буде підготувати наукову публікацію.

Грантами опікується Міжнародний Вишеградський Фонд спільно з Інститутом Європейського університету.

Це гранти для українських науковців, що:

• навчаються в магістратурі, аспірантурі або докторантурі зараз;
  • або закінчили магістратуру, аспірантуру або докторантуру не раніше як 10 років тому і зараз працюють в універститеті або науково-дослідницькому інституті.

Дедлайн: 31 жовтня 2021 о 23:59 за київським часом.

Що потрібно для участі?

• Детальна презентація проєкту дослідження обсягом до п’яти сторінок. Опишіть предмет, наукове значення і внесок у дослідження галузі, попередні академічні роботи в цьому напрямку, методологію і план.
  • Детальна анотована бібліографія джерел та досліджень, пов’язаних з вашою темою — до п’яти сторінок.
  • Лист-обгрунтування необхідності роботи в архіві HAEU.
  • Заява про плани щодо наукової публікації результатів дослідження.
  • Список ваших попередніх публікацій, включно з найновішими — не більше десяти.
  • Рекомендаційний лист професора університету чи науково-дослідного інституту з оцінкою наукової значущості проєкту та ваших кваліфікації, здібностей і мотивації для проведення дослідження.

Підготуйте пакет документів англійською або французькою мовами і надішліть на archiv@eui.eu.

Обмежень щодо мови дослідження і публікації немає!

Детальніше за посиланням: https://houseofeurope.org.ua/opportunity/181