Гранти на персональні проєкти у сфері освіти

Грант пропонує до 4 000 євро на ваш особистий проєкт із залученням ЄС або Великої Британії. Скористайтеся цією можливістю, щоб реалізувати ідею, яка давно не дає вам спокою.

Запишіться на воркшоп з інклюзії, проведіть анкетування європейських колег для посібника з освітнього менеджменту, проконсультуйтеся з експертами з ЄС з приводу викладання іноземних мов та використайте нові знання для створення застосунку, що допоможе дітям опанувати англійську — ось лише кілька прикладів з тисяч ідей, які можуть стати вашим персональним проєктом.

Уважно читайте путівник конкурсом та подавайтеся —  House of Europe чекає на ваші надихаючі проєкти.

Що таке персональний проєкт?
  • Це особистий професійний виклик. Ви маєте здобути досвід керування проєктом, нові навички та корисні знайомства.
  • Це нова ініціатива. Не одна з робочих задач, якими ви й так займаєтеся.
  • Це співпраця з ЄС або Великою Британією. Навчайтеся в іноземних колег або презентуйте їм свої напрацювання.
  • Це про досвід, а не прибуток. Ви не отримаєте гонорар за роботу, але отримаєте можливість втілити проєкт мрії або прокачати навички.
  • Це будь-що, що вас захоплює. Навчання, стажування, нетворкінг, запуск проєкту, блогу, курсу та тисячі інших ініціатив.

Яка тематика проєкту?

Загалом — будь-що, що вас захоплює та що може бути корисним для України. У пріоритеті — такі теми:

• Найкращі практики освітнього менеджменту та розвиток управлінських навичок;
  • Знайомство з професійними культурами ЄС та Великої Британії;
  • Практики та принципи навчання у ЄС та Великій Британії;
  • Інклюзія у навчанні;
  • Нова українська школа та компетентнісний підхід до навчання;
  • Вивчення іноземних мов та багатомовна освіта;
  • Онлайн-навчання.

Хто може взяти участь?

Запрошуємо педагогів та керівників:

• садочків;
  • шкіл;
  • позашкільних закладів;
  • професійно-технічних закладів;
  • вищих навчальних закладів;
  • закладів післядипломної освіти;
  • закладів неформальної освіти.

Що потрібно для участі?

• Сильна, конкретна ідея проєкту.
  • Бюджет проєкту у нашій формі.
  • Резюме.
  • ФОП з відповідними кодами діяльності або партнер — організація, що може приймати грантову допомогу і візьме на себе юридичні зобов’язання.
  • Підтвердження участі в проєкті з боку ЄС або Великої Британії: скрин підтвердження реєстрації на курсі, листування зі спікерами, де вони дають згоду на участь у конференції тощо.

Як подати заявку?

Уважно вивчіть путівник конкурсом та заповніть форму на онлайн-платформі.

У путівнику шукайте більше інформації про проєкти, на які  House of Europe чекає, відповіді на запитання про залучення ЄС та підказки, які допоможуть виграти конкурс.

Кінцевий термін: 18 березня 2022 о 15:00 за київським часом

Зверніть увагу!

•  House of Europe приймає лише індивідуальні заявки. Ви не можете подати командний проєкт.
  • У вас буде чотири місяці на реалізацію. Спланувати, втілити та відзвітувати за проєкт потрібно протягом червня-вересня 2022 року.
  • Ми приймаємо заявки лише від фахівців, що досягли повноліття. Інших обмежень за віком немає.
  • Подаватися можуть лише громадяни України й лише ті, що проживають на території країни.
  • Якщо ви отримували  грант мобільності House of Europe , ви не можете подати заявку на цю можливість.

Джерело:  House of Europe