Гранти на персональні проєкти у сфері освіти

Грант пропонує до 4 000 євро на ваш особистий проєкт із залученням ЄС або Великої Британії. Скористайтеся ним, щоб реалізувати ідею, що вже давно не дає вам спокою.

Запишіться на воркшоп з інклюзії, проведіть анкетування європейських колег для посібника з освітнього менеджменту, проконсультуйтеся з експертами з ЄС з приводу викладання іноземних мов та використайте нові знання для створення застосунку, що допоможе дітям опанувати англійську — ось лише кілька прикладів з тисяч ідей, які можуть стати вашим персональним проєктом.

6 квітня відкривається подача заявок (додаються інструкції з вичерпною інформацією про гранти). А поки у вас є час придумати свій персональний проєкт.

Персональний проєкт — це як?

• Це особистий професійний виклик. Ви маєте отримати досвід керування проєктом, нові навички та корисні знайомства.
  • Це нова ініціатива. Не одна з поточних робочих задач, якими ви й так займаєтеся.
  • Це співпраця з ЄС або Великою Британією. Навчайтеся у іноземних колег або презентуйте їм свої напрацювання.
  • Це будь-що, що вас захоплює. Навчання, стажування, нетворкінг, запуск проєкту, блогу, курсу та тисячі інших ініціатив.

Яка тематика проєкту?

Загалом — будь-що, що вас захоплює та що може бути корисним для України. У пріоритеті — такі теми:

• Кращі практики освітнього менеджменту та розвиток управлінських навичок
  • Знайомство з професійними культурами ЄС та Великої Британії
  • Практики та принципи навчання у ЄС та Великій Британії
  • Інклюзія у навчанні
  • Нова українська школа та компетентнісний підхід до навчання
  • Вивчення іноземних мов та багатомовна освіта
  • Онлайн-навчання

Хто може взяти участь?

Запрошуються:

• керівництво шкіл та професійно-технічних закладів викладачів шкіл, професійно-технічних закладів, університетів та закладів післядипломної освіти;
  • представників неформальної освіти.

Що потрібно для участі?

• Сильна, конкретна ідея проєкту
  • Бюджет проєкту у відповідній формі
  • Резюме
  • ФОП з відповідними кодами діяльності або партнер — організація, що може приймати грантову допомогу і візьме на себе юридичні зобов’язання
  • Підтвердження про участь у проєкті від сторони з ЄС або Великої Британії
Як подати заявку?
Уважно прочитайте Інструкцію для заявників та заповніть форму на онлайн-платформі.
Кінцевий термін: 20 квітня 2021 о 15:00 за київським часом
Зверніть увагу!
  • HOUSE OF EUROPE приймає лише індивідуальні заявки. Ви не можете подати командний проєкт.
  • Ви не можете отримувати прибуток від проєкту. Ви також не можете замовляти послуги у організації, де працюєте.
  • У вас буде п’ять місяців на реалізацію. Спланувати, втілити та відзвітувати за проєкт потрібно протягом травня-вересня 2021 року.
  • Ми приймаємо заявки лише від фахівців, що досягли повноліття. Інших обмежень за віком немає.
  • Подаватися можуть лише громадяни України й лише ті, що проживають на її території.
  • Якщо ви отримували наш грант мобільності, ви не можете подати заявку на цю можливість.

Детальніше за посиланням: https://houseofeurope.org.ua/opportunity/195