Гранти уряду Німеччини у сфері культури, освіти, медіа

Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > House of Europe > Гранти уряду Німеччини у сфері культури, освіти, медіа

Це програма, що підтримує співпрацю між представниками громадянського суспільства з України та Німеччини. Разом із німецьким партнером ви можете отримати від 20 000 євро на здійснення проєкту в одному з цих напрямів:

•  Зміцнення плюралізму через медіаграмотність і протидію дезінфомації. Наприклад, стажування для журналістів і блогерів, або заходи у школах та університетах.
  •  Сприяння ціннісним дискурсам через налагодження діалогу. Наприклад, програми обміну та культурні заходи різних форматів.
  •  Відкриття перспектив на майбутнє через освіту та підвищення кваліфікації. Наприклад, стипендії та тренінги в академічній, професійній або суспільно-політичній сферах.
  •  Сприяння діалогу та порозумінню між сторонами невирішених територіальних конфліктів.

Грантами опікується Федеральне міністерство закордонних справ Німеччини.

Що я отримаю?

Від 20 000 євро на втілення проєкту.

Хто може взяти участь?

Це програма для тандемів українських учасників із партнерами з Німеччини. Ваші організації мають працювати над розвитком громадянського суспільства й можуть належати до навчальних, культурних закладів, молодіжних об’єднань, ЗМІ, фондів (у тому числі політичних) тощо.

Ви також можете запросити до команди організації з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови або Росії.

Що потрібно для участі?

• Партнерська організація громадянського суспільства з Німеччини. Для пошуку партнера ви можете скористатися платформою Civil Society Cooperation.
  • Стислий опис проєкту та інформація про організації, що працюватимуть над втіленням. Якщо ваша заявка буде успішною, пізніше потрібно буде підготувати більш детальний опис.

Як подати заявку?

Заповніть заявку на онлайн-порталі англійською або німецькою мовою.

Кінцевий термін:15 жовтня 2021 о 23:59 за київським часом

Зверніть увагу!

• Варто подумати, як ви зможете досягти цілей проєкту, якщо обмеження через COVID-19 продовжаться. Зверніть увагу на цифрові та гібридні формати.
  • Змістіть фокус зі столиці на регіони. Організатори надають перевагу проєктам, що пройдуть у невеликих містах та селах.
  • Проєкт потрібно здійснити до кінця 2022 року. Як виключення, уряд Німеччини може профінансувати проєкти, що триватимуть довше. Для цього потрібна переконлива аргументація.

Джерело: https://houseofeurope.org.ua/opportunity/267?fbclid=IwAR1er1xgW4yJzgpdBJ9ypaXxetgblgQjAhp0yheG07p34XMLCnvhVZdMBBw