Інформаційний бюлетень “Як посилити політику академічної доброчесності ЗВО”

Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Academic IQ > Інформаційний бюлетень “Як посилити політику академічної доброчесності ЗВО”

Користуючись нагодою, ділимося нещодавньою публікацією інформаційного бюлетеня “Як посилити політику академічної доброчесності ЗВО”, який підготував консультант проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» (Academic Integrity and Quality Initiative – Academic IQ) Євген Ніколаєв.

Бюлетень доступний за посиланням: https://academiq.org.ua/resursy/yak-posylyty-polityku-dobrochesnosti-zvo-infobyuleten-12/

Нагадуємо, що ДВНЗ “Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди” став учасником проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» (Academic Integrity and Quality Initiative – Academic IQ), що має на меті об’єднати професійну спільноту освітян середньої та вищої освіти. Результатом діяльності проєкту Academic IQ, співпраці українських та міжнародних експертів стане розвиток освітянського середовища задля відповідального запровадження норм академічної доброчесності та посилення спроможностей освітньої системи України на засадах і принципах академічної доброчесності та якості.