INHABIT: мистецька резиденція в Німеччині

Це можливість поїхати на чотиримісячну резиденцію в Німеччині, щоб створити роботу на перетині мистецтва та науки. Натхненням стане співпраця з Інститутом емпіричної естетики імені Макса Планка.

До ваших послуг гонорар 8000 євро, виплати на житло та продакшн, а також доступ до саундстудії та інших ресурсів інституту.

Програмою опікується Інститут емпіричної естетики імені Макса Планка у Німеччині.

Що можна отримати?

• Гонорар 8000 євро та покриття витрат на продакшн.
  • 2000 євро на житло.
  • Квитки туди-назад та добові на час перебування у Франкфурті.
  • Чотиримісячну резиденцію та власне робоче місце в Інституті.
  • Доступ до усіх ресурсів Інституту емпіричної естетики імені Макса Планка та куратор, який допоможе адаптуватися на місці.
  • Нетворкінг та можливості для співпраці з науковцями та дослідниками.
  • Можливість представити свою роботу після закінчення резиденції.

Хто може взяти участь?

Це резиденція для митців, які:

• працюють з будь-яким видом мистецтва, проте з акцентом на інсталяцію, музику, часове або перформативне мистецтво;
  • хочуть розвинути вже існуючий проєкт або мають інноваційну ідею на перетині мистецтва та науки;
  • мріють поділитися проєктом з аудиторією на виставці або концерті;
  • добре знають англійську.

Що потрібно для участі?

• Заповнена онлайн-заявка.
  • Резюме.
  •  Artist’s statement з інформацією про вашу діяльність, концепти та методи — до 500 символів.
  • Опис проєкту, який пояснює співпрацю з Інститутом та науковий інтерес — до 500 символів.
  • Портфоліо — до 20 сторінок.

Як подати заявку?

До 31 серпня заповніть онлайн-заявку, долучивши необхідні документи. Мова заявки — англійська.

Зверніть увагу!

• Резиденція пройде двічі: з березня по червень та вересня по грудень 2024 року.
  • На жаль, організатори не зможуть пояснити, чому не обрали вашу заявку.

Джерело: Дім Європи