Invisible University for Ukraine: онлайн-курси для українських студентів

Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > House of Europe > Invisible University for Ukraine: онлайн-курси для українських студентів

Це можливість для українських студентів пройти інтенсивні навчальні курси від Центральноєвропейсьго університету — міжнародного навчального закладу, який входить до п’ятірки найкращих університетів Угорщини.

Ви дізнаєтеся більше про роль України в глобальному контексті та зможете втілити спеціальний дослідницький проєкт про події в Україні. Проведіть соціальне опитування переміщених осіб, задокументуйте воєнні злочини або поспілкуйтеся з організаціями, які займаються післявоєнною реконструкцією — університет надасть 800 євро на дослідження. Найкращі студенти поїдуть до зимової школи у Будапешті.

Програма триватиме з вересня по грудень 2023 року. Зимова школа пройде у січні 2024 року.

Що можна отримати?

• Три курси з гуманітарних та соціальних наук на вибір.
  • Індивідуальне менторство провідних європейських та українських науковців.
  • Заняття з академічної англійської та письма.
  • Можливість отримати стипендію розміром 800 євро на дослідницький проєкт про події в Україні.
  • Найкращі студенти поїдуть до Будапешту на зимову школу.

Хто може взяти участь?

Це програма для студентів бакалаврату, магістратури або аспірантури, які:

• добре знають англійську мову;
  • знаходяться в Україні або за кордоном;
  • навчалися в українських університетах у 2021-2022 навчальному році або планують розпочати навчання у 2023 році.

Що потрібно для участі?

• Коротке резюме.
  • Мотиваційний лист — до однієї сторінки.
  • Якщо ви хочете отримати дослідницьку стипендію, короткий опис проєкту — до 800 символів.

Як подати заявку?

Надішліть пакет документів на iufu@ceu.edu до 8 вересня 2023 року.

Усі документи повинні бути заповнені українською або англійською мовою.

Зверніть увагу!

• Ви дізнаєтеся результати конкурсу вже до 18 вересня.
  • Навчання відбуватиметься онлайн один раз на тиждень у другій половині дня.
  • Кожен курс складається з 12 сесій, що дорівнює чотирьом кредитам ЄКТС.

Джерело: Дім Європи