Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Аспірантам > Конкурс на стипендійну програму 2023 та 2023/24 від Коледжу mre Kertész Kolleg Jena, Germany

Коледж Імре Кертеса запрошує подавати заявки на стипендії на 2023 та 2023/2024 роки на період проживання від трьох до дванадцяти місяців. Коллегія присуджує стипендії вченим з історії Центральної та Східної Європи або суміжних дисциплін, таких як соціологія, антропологія, політичні науки, філософія, літературознавство або лінгвістика, що мають відношення до регіону.

У 2023 році заявки приймаються від:

• науковців на початку кар’єри, які досліджують тему тривалої трансформації в Центральній та Східній Європі для стипендії молодшим науковцям;
  • визнаних вчених у галузі історії Голокосту для старшого стипендіата;
  • здобувачів з України, що працюють над історією краю.

Очікується, що стипендіати будуть проводити більший науковий проект, що відповідає вищезазначеним сферам. Оскільки стипендіати виписують стипендії для концептуалізації або завершення роботи, очікується, що стипендіати працюватимуть у коледжі Імре Кертеса та проживатимуть у Єні протягом усього періоду стипендії.

Стипендії коливаються від 3000 євро до 5300 євро на місяць залежно від академічної посади в рідному закладі. Коллег забезпечить робоче місце, підтримку студентів-асистентів і допоможе знайти відповідне житло в Єні.
Додаткову інформацію про Kolleg можна знайти на веб-сайті Kolleg .

Щоб податися на стипендію необхідно підготувати:

• автобіографію
  •  список видань та публікацій
  • проектну пропозицію англійською мовою (не більше 5 сторінок)
  • заяву про відповідність наукового проекту науковим напрямам колегії (не більше 2 сторінок)

Кінцеві терміни:

Заявки на стипендію, які починаються до 1 жовтня 2023 року, слід подати до 31 грудня 2022 року .
Заявки на отримання стипендії у 2023/2024 роках слід подати до 30 квітня 2023 року . Будь ласка, надішліть документи в електронному вигляді як один PDF-файл директору коледжу:

Prof. Dr. Joachim v. Puttkamer
Imre Kertész Kolleg Jena
Fürstengraben 13
07743 Jena
Germany
Mail: imre-kertesz-kolleg[at]uni-jena.de

Деталі: https://www.imre-kertesz-kolleg.uni-jena.de/activities/detail/call-for-applications-fellowships-2023-2023-24