Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Stand With Ukraine > Конкурс пропозицій у рамках «EU4Youth, фаза III, зайнятість молоді та підприємництво: сприяння зайнятості молоді та суспільним змінам через соціальне підприємництво» (програма EU4Youth)

«EU4Youth, фаза III, зайнятість молоді та підприємництво: сприяння зайнятості молоді та суспільним змінам через соціальне підприємництво» (програма EU4Youth).

Конкурс поділено на два лоти:

Лот 1 : Підвищення кваліфікації молоді з неблагополучних умов щодо цифрових компетенцій (включаючи критичну цифрову грамотність), а також сприяння підприємницькій компетенції та підтримка пов’язаних мереж і партнерств.

Лот 2: Розвиток соціального підприємництва та навичок управління кар’єрою, пов’язаних із сприянням молодіжному підприємництву в сферах зеленої та цифрової економіки та підтримкою пов’язаних мереж та партнерств.

Типи заходів, які можуть фінансуватися в рамках цього Заклику, включатимуть (але не обмежуючись) наступне:

• Наставництво та навчальні заходи для молодих людей у ​​сферах, пов’язаних з пріоритетами конкурсу, таких як обміни персоналом, семінари, семінари, заходи з розвитку потенціалу, заходи з підготовки інструкторів, а також просування та поширення існуючих, а також розвиток нових інноваційних онлайн-засобів навчання або інших навчальних модулів.
  • Дії, спрямовані на створення та вдосконалення мереж/партнерських відносин між ключовими зацікавленими сторонами (серед інших, політиками, молодіжними організаціями, соціальними підприємствами, фінансовими посередниками, міжнародними донорами), взаємне навчання, співробітництво, підвищення обізнаності та розповсюдження, такі як (i ) визначення передового досвіду, інноваційних підходів та досвіду та обмін ними; (ii) організація експертних оцінок та взаємного навчання; (iii) організація семінарів, навчальних візитів, семінарів, конференцій.
  • Створення та розширення відповідних структур розвитку компетенції та/або підтримки бізнесу (наприклад, хаби, інкубатори, акселератори, лабораторії, університети, дослідницькі центри тощо), у тому числі шляхом фінансової підтримки третіх сторін.
  • Дії, які сприяють і підтримують зусилля щодо соціальної згуртованості, розширюють можливості гідного працевлаштування через управління кар’єрою та розвиток навичок, ініціюють та сприяють діалогу з соціальними партнерами та зв’язкам із системами соціального забезпечення та захисту.

Додатково для окремих лотів конкурсу буде заохочуватися наступний орієнтовний тип дій, особливо ті, що спрямовані на молодь із неблагополучних умов.

Заявники

Будь-яка запропонована дія має бути подана групою з мінімум 3 і максимум 6 організацій : один головний заявник + мінімум два співзаявники.

Будь-яка запропонована дія має бути подана групою організацій, що складаються з як мінімум двох країн Східного партнерства (Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови та України).

Приклади:

– Головний заявник з Грузії + співзаявник з Вірменії + співзаявник з ЄС;

– Головний заявник з України + співзаявник з Азербайджану + український співзаявник;

– Головний заявник ЄС + український співзаявник + молдовський співзаявник.

Будь-яка запропонована дія має здійснюватися принаймні в двох (2) з наступних країн: Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова, Україна. Оскільки одним із пріоритетів програми є зміцнення мереж і партнерств на внутрішньорегіональному рівні Східного партнерства, додаткові бали будуть нараховані пропозиціям, які охоплюють три (3) і більше країн Східного партнерства.

Подача проєктних заявок

Кінцевий термін отримання концептуальних записок – 14 червня 2022 р. 23:59 EET (UTC+2).

Концептуальні записки мають бути англійською мовою.

Детальніше за посиланням: https://www.cpva.lt/en/eu4youth/calls-for-proposals/810/k67