Магістерська стипендія від Linnaeus University, Швеція

Щороку Університет Ліннея пропонує стипендії видатним студентам з країн за межами ЄС/ЄЕЗ та Швейцарії за програмою «Стипендії університету Ліннея». Програма стипендій Університету Ліннея пропонується студентам, які навчаються за магістерськими програмами. Студенти можуть подати заявку на цю стипендію лише  до початку програми.

Інформація про стипендію

Стипендія покриває 75 відсотків плати за навчання. Стипендії спочатку надаватимуться на один семестр, але автоматично продовжуватимуться на весь період навчання (від 2 до 4 семестрів) за умови задовільних результатів навчання.

Ви маєте право подати заявку, якщо:

• походите з країни за межами ЄС/ЄЕЗ та Швейцарії
  • подали заявку на магістерську програму в університеті Ліннея через  www.universityadmissions.se до 16 січня ТА надіслали/завантажили всі необхідні документи до 1 лютого.
  • обрали Університет Ліннея як свій перший вибір у своїй заявці на сайті www.universityadmissions.se
  • сплатив внесок за подачу заявки на www.universityadmissions.se  до 1 лютого.
  • заповнили форму заявки до кінцевого терміну подачі заявки.

За якими критеріями Університет Ліннея відбиратиме студентів, які отримають стипендії?

Рішення Університету Ліннея про надання стипендій в першу чергу ґрунтуватиметься на академічних заслугах студентів. Зазвичай це базується на CGPA, але рейтинг попереднього університету та рівень володіння студентами англійською мовою також враховуватимуться. Університет Ліннея також віддає перевагу рівномірному розподілу студентів, коли йдеться про країну походження та стать.

Хто фінансує стипендії?

Університет Ліннея отримує фінансування від фонду, який підтримує уряд Швеції.

Графік отримання стипендії університету Ліннея

Кінець січня/початок лютого – усі студенти, які подали заявку на магістерську програму університету Ліннея на сайті  www.universityadmissions.se як перший вибір, отримають електронний лист із інформацією про те, як подати заявку на стипендію, а також посилання на форму заявки. Обов’язково перевірте папку небажаної пошти/спаму. Електронний лист надіслано 8 лютого.

8 лютого 2023 р. – відкрита заявка.

20 лютого 2023 р. – прийом заявок завершується о 13:00 (13:00 за центральноєвропейським часом)

Кінець квітня –  оголошення про те, хто отримуватиме стипендію від Університету Ліннея

Пам’ятайте, що важливо повністю заповнити заявку на сайті www.universityadmissions.se  та надіслати форму заявки, щоб отримати право на нашу стипендію. Неповні заявки або заявки, отримані після кінцевого терміну, розглядатися не будуть.

Як подати заявку?

1. Подайте заявку на участь у програмі на сайті  www.universityadmissions.se до 16 січня. Першим вибором має бути університет Ліннея.

2. Заповніть форму заявки на отримання стипендії разом із необхідними документами, переліченими нижче, до кінцевого терміну, зазначеного вище.

Необхідні документи

Нам потрібні від вас такі документи:

• Біографія
  • Мотиваційний лист

Мотиваційний лист має містити максимум 600 слів. Будь ласка, дайте відповідь на такі запитання у своєму мотиваційному листі:

• Чому ви хочете вивчати цю програму в університеті Ліннея?
  • Які ще якості у вас є, окрім успіхів у навчанні?
  • Які ваші кар’єрні прагнення?

Джерело: Linnaeus University