MEET UP!: гранти на україно-німецькі зустрічі молоді онлайн

Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Гранти > MEET UP!: гранти на україно-німецькі зустрічі молоді онлайн

MEET UP! YOUTH FOR PARTNERSHIP фінансує проєкти міжнародних обмінів та формати участі молоді та навчальні заходи, що ведуть до кваліфікації професіоналів з Білорусі, Грузії, України та Німеччини. Мета – активізувати стосунки між молодими європейцями та посилити їх прихильність до об’єднаної Європи.

Дедлайн: 31 жовтня 2021 року

ЩО ФІНАНСУВАТИМЕТЬСЯ?

• Фінансуватимуться двонаціональні та багатонаціональні проєкти для молоді віком від 14 до 35 років з Німеччини, Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови та України.
  • Основний фокус міжнародних цифрових, гібридних чи реальних аналогових зустрічей молоді – це спільна робота над однією з таких тем: Культура пам’яті, участь молоді або цілі сталого розвитку ООН. Співробітники організацій-партнерів отримають можливість брати участь у програмі приховування роботи.

ХТО МОЖЕ ПОДАВАТИ ЗАЯВКИ НА ПРОЄКТ?

Заявки можуть подавати установи та асоціації, які мають дієздатність, які беруть участь у шкільній та позашкільній освіті з Німеччини, Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови та України (наприклад, навчальні заклади для молоді, молодіжні центри, школи, університети, пам’ятні місця, історичні місця навчання, музеї, клуби, заклади культури та інші зацікавлені сторони громадян).

ХТО МОЖЕ БРАТИ УЧАСТЬ У ПРОЄКТАХ?

Молодь віком від 14 до 35 років з Німеччини, Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови та України може взяти участь у цих молодіжних зустрічах. Відстеження вакансій відкрите для всіх професіоналів закладу -кандидата та їх поточних та майбутніх партнерів проєкту.

ЩО НЕ МОЖНА ФІНАНСУВАТИ?

• Міжнародні зустрічі молоді без німецьких партнерів
  • Проєкти, де учасники приїжджають лише з однієї країни
  • Проєкти, які вже розпочалися
  • Зустрічі, які не передбачають жодної проєктної роботи (наприклад, відвідування програм чи лекцій, на яких відвідуються особисто, конференції, транспортування допомоги, гуманітарна допомога тощо)

Детальніше за посиланням: MEET UP!