Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > новини > Міжнародна конференція, присвячена розповсюдженню результатів проєкту «Медіація: Навчання та трансформація суспільства/ MEDIATS»

Директорат європейської інтеграції, бюджетування та узгодження політик Міністерства освіти і науки України інформує, що в рамках реалізації проєкту «Медіація: Навчання та трансформація суспільства/ MEDIATS» (напрям КА2 «Розбудова потенціалу вищої освіти» програми ЄС Erasmus+) 24 – 25 січня 2022 року в Університеті економіки та права «КРОК»  буде проведена Міжнародна конференція, присвячена розповсюдженню результатів проєкту.

Під час заходу передбачається:

•  заслуховування доповідей та презентація кращих практик експертів щодо розвитку медіації в країнах Європейського Союзу та Східної Європи;
  • поширення досвіду та досягнень у промоції цінностей медіації університетів-учасників проєкту з України, Грузії та Азербайджану;
  • проведення майстер-класів європейських експертів, а також українських, грузинських та азербайджанських медіаторів, які здобули професійні навички в рамках реалізації цього проєкту.

Програма заходу, порядок реєстрації та інформація про проєкт розміщені за покликанням: https://cutt.ly/rIbQpWH.

Захід буде проводитись у змішаному (офлайн та онлайн) форматі.

Адреса проведення заходу: м. Київ, вул. Табірна 30-32, Університет «КРОК» .Контактна особа від університету щодо проведення конференції – Галина Богаченко, керівник проєктів та програм управління міжнародного співробітництва Університету «КРОК» (електронна адреса – Inter_projects@krok.edu.ua).