Міжнародна літня школа Жана Моне: Компетенції успішного працевлаштування в ЄС

Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Студентам > Міжнародна літня школа Жана Моне: Компетенції успішного працевлаштування в ЄС

Міжнародна літня школа відбуватиметься онлайн протягом 15-19 травня 2023 року переважно українською мовою, англійською у випадку іноземних спікерів. В результаті участі в школі учасники отримають сертифікати від Еразмус+ модулю Жана Моне в 1 ECTS, а також доступ до презентацій та навчальних матеріалів.

Метою Школи є покращення навичок учасників щодо пошуку, розуміння можливостей та вимог працевлаштування в ЄС в компаніях, організаціях, які працюють за стандартами та в системі цінностей ЄС.

Окрім основних виконавців проекту в якості спікерів будуть запрошені зовнішні експерти, що працювали чи працюють в ЄС, включаючи іноземців, які поділяться своїм безцінним досвідом.

Реєстрацію для участі у Школі відкрито до 10 травня 2023 р. за посиланням: https://forms.gle/2m5WYcLu81GfR5dq5

В файловому форматі анкету можна отримати, відправивши запит на пошту: a.filatova@biem.sumdu.edu.ua.

Детальна інформація, час та посилання для участі у заходах будуть розіслані зареєстрованим учасникам на вказані в реєстраційній формі e-mail адреси.

Літня школа реалізується в рамках модулю Жана Моне «Досвід ЄС для підвищення рівня працевлаштування молоді через розвиток професійних навичок», що фінансується програмою Еразмус+ (ERASMUS – JMO -2021-MODULE -SKILLS4JOB-101047867).

Джерело: Міжнародна літня школа Жан Моне