Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Аспірантам > Міжнародне онлайн-стажування: «Моделі та технології виховання в міжнародних освітніх практиках університетів»

Республіканський Інститут Вищої Школи Республіки Білорусь спільно з освітньою онлайн-платформою SKLAD (Мінськ, Білорусь) запрошує професорсько-викладацький склад, а також фахівців з соціальних питань, позанавчальної та виховної роботи для участі в програмі міжнародної онлайн-стажування: «Моделі та технології виховання в міжнародних освітніх практиках університетів», яка відбудеться з 13 по 15 травня 2021.

В ході програми будуть розглянуті форми і методи формування і розвитку у студентської молоді соціальної відповідальності, громадянськості, морально-культурних цінностей, лідерства (як в навчальної, так і під позанавчальної діяльності); вивчені моделі роботи університетів зі студентською молоддю, способи залучення студентів в суспільне життя, стимулювання студентської активності, створення академічного середовища і освітніх сервісів.

В рамках онлайн-стажування учасники ознайомляться з досвідом Університету Барселони (Іспанія), Каліфорнійського університету в Санта Круз (США), Університету гуманістичних Досліджень в Утрехті (Нідерланди), Вільного Університету Берліна (Німеччина), Університетського Коледжу Лондона (Великобританія), Європейського університету Віадріна (Німеччина), Гданського Університету (Польща), Мадридського Політехнічного Університету (Іспанія), Університету Миколи Коперника (Польща).

Стажування буде організована і проведена в онлайн-форматі. По закінченню учасникам видається міжнародний сертифікат.

Умови та вартість

1. Колективне участь – до 10 учасників з одного навчального закладу:

• Участь в онлайн-стажуванні;
  • Синхронний переклад на російську мову;
  • Можливість поставити запитання;
  • Доступ до додаткових матеріалів;
  • Відеозаписи онлайн-стажування;
  • Електронний сертифікат учасника.

Вартість (до 10 чол.) – 130 EUR (за курсом на день оплати)

2. Індивідуальна участь – 1 людина

• Участь в онлайн-стажуванні;
  • Синхронний переклад на російську мову;
  • Можливість поставити запитання;
  • Доступ до додаткових матеріалів;
  • Відеозаписи онлайн-стажування;
  • Електронний сертифікат учасника.

Вартість – 20 EUR (за курсом на день оплати)

Для участі в міжнародній онлайн-стажуванні необхідно направити заявку на електронну пошту edu@skld.meЗ виникаючих питань можна звернутися за телефоном +375 29 811 66 42 (WhatsApp, Telegram). Контактна особа: Сергєєва Ганна Святославівна, координатор освітньої платформи SKLAD.