Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Аспірантам > Міжнародні діалогові сесії молоді в рамках проєкту “Діалоги солідарності: молодь проти пропаганди та дискримінації”

Як протидіяти російській пропаганді та дезінформації, що продовжує ширитися світом? Один із найдієвіших методів – розповідати іноземцям правду про події в Україні з перших вуст!

Запрошуємо молодих людей взяти участь в онлайн-зустрічах з молоддю з Угорщини та Італії, щоб розповісти про своє життя під час війни, обмінятися корисною інформацією та посилити підтримку України на міжнародній арені.

Жодної попередньої підготовки чи спеціальних вмінь – вас очікує цікава програма, безпечне середовище та синхронний переклад з англійської під час двогодинних сесій.

Для реєстрації на діалогову сесію необхідну заповнити  коротку форму. По мірі заповнення форми, Вам будуть запропоновані усі можливі дати діалогових сесій, до яких Ви можете долучитися. Ми хочемо запропонувати цю можливість якомога більшій кількості молодих людей, тому Ви зможете взяти участь тільки в одній сесії, яка триватиме 2 години.

Дати найближчих зустрічей:

•  з Угорщиною: 22 серпня, 31 серпня, 5 вересня, 12 вересня, 19 вересня;
  • з Італією: 24 серпня, 29 серпня, 7 вересня, 14 вересня, 28 вересня.

Час усіх зустрічей: з 18:00 до 20:00 (за київським часом).

Організатори надішлють підтвердженим учасникам посилання на Zoom та усі деталі за декілька днів до дати проведення діалогової сесії.

Лишилися питання? Сміливо пишіть на dialogues@yac.org.ua!

Проєкт реалізується за підтримки програми Мріємо та діємо, що впров аджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Джерело: Young Agents of Change