Міжнародний конкурс «Future Designer International Innovation Design Awards & Science for SDGs Innovation Contest»

Інформуємо, що Міністерство освіти і науки України отримало лист від Міністерста закордонних справ України щодо проведення Міжнародного конкурсу «Future Designer International Innovation Design Awards & Science for SDGs Innovation Contest» в рамках спільного з ЮНЕСКО та UNITRAIN Проєкту компетенцій молоді.

Мета цього конкурсу – просувати інноваційні проєкти та пропозиції від талановитої молоді з усього світу. Основна увага приділяється підтримці та підвищенню обізнаності про важливість науки у досягненні Цілей сталого розвитку ООН (ЦСР) для розбудови більш справедливих та стійких суспільств. Цей проєкт є частиною зусиль ЮНЕСКО з розбудови потенціалу в галузі фундаментальних та інженерних наук.

До участі у конкурсі запрошуються молоді дизайнери та інноватори-початківці, а також студенти молодших курсів, магістри та аспіранти. Прийом заявок на участь у вищезазначеному конкурсі триває до 30 вересня 2023 року. Відповідні заявки будуть розглянуті міжнародним журі, до складу якого входять видатні професори та галузеві експерти.

Переможці конкурсу будуть оголошені 31 жовтня 2023 року. Церемонія нагородження відбудеться в кінці року, у ході якої представники ЮНЕСКО та Організаційного комітету Міжнародного конкурсу вручать номінантам відповідні сертифікати.

Детальну інформацію про конкурс та умови подачі заявки можна отримати за посиланням.

Також для отримання додаткової інформації можна звертатись до начальника відділу фундаментальних та інженерних наук, досліджень та інновацій Сектору ЮНЕСКО з природничих наук пані Амаль Касрі: a.kasry@unesco.org.

Джерело: Лист МОН України