Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Mobile Art Edu Camp > Mobile Art EDU CAMP: розпочався другий тиждень реалізації проєкту в напрямку “живопис”

Перший день проєкту в м. Ізмаїлі почався із зустрічі гостей з Переяслава з представниками приймаючої сторони в приміщенні Центру інформаційних технологій Ізмаїльського державного гуманітарного університету (ІДГУ).

Декан педагогічного факультету ІДГУ, доктор педагогічних наук, професор Кічук Надія Василівна привітала учасників проекту, розповіла про історію Ізмаїльського державного гуманітарного університету, його будні.

Голова громадської організації “Придунайський центр громадських ініціатив” Каплієнко Микола Вікторович від імені апліканта проекту “Університетська мобільність: Mobile Art EDU CAMP” розповів про нього детальніше, поділився досвідом організації в проектній діяльності, в т.ч. в рамках співпраці з Українським культурним фондом.

Присутніх привітали і інші активні учасники проєкту – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри музичного та образотворчого мистецтв Сироткіна Жанна Єрофіївна, заслужений художник України Шишман Іван Іванович.

Подальша екскурсія по головному корпусу найбільшого вищого навчального закладу на півдні Одещини дозволила дізнатися про його інфраструктуру, комплектацію та цільову спрямованість аудиторій, існуючі національні центри.

Ознайомча програма продовжилася відвідуванням закладів, що є профільними для “художнього” блоку проєкту. В рамках 2-годинної екскурсії в Ізмаїльській картинній галереї гостям з Переяслава показали твори мистецтва з Одеського художнього музею, Третьяковської галереї, Ермітажу, роботи сучасних авторів, унікальне зібрання старообрядницьких ікон, провели по всім існуючим експозиціям, а також розповіли про Євдокимову Емілію Миколаївну – людину, завдяки якій в Ізмаїлі власне і з’явилася можливість зібрати і демонструвати таку багату колекцію.

Наступним пунктом програми була майстерня Кари Олександра Дмитровича в Будинку художників, де заслужений художник України, голова Ізмаїльського об’єднання Національної спілки художників України провів майстер-клас з енкаустики, що супроводжувався створенням картини вживу при гостях і поясненнями деталей процесу її виконання.План на завершення дня – прогулянка по центральній частині міста з метою вибрати найкращі локації для завтрашнього пленеру.

Проєкт “Університетська мобільність: Mobile Art EDU CAMP” реалізується за підтримки Український культурний фонд.

Інформація надана відділом міжнародного співробітництва

та розвитку інфраструктури ІДГУ