Mobile Art EDU CAMP: завершився 3 день фінального тижня реалізації проєкту

Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Mobile Art Edu Camp > Mobile Art EDU CAMP: завершився 3 день фінального тижня реалізації проєкту

Третій день повноцінного перебування в Ізмаїлі для гостей з Переяслава розпочався із зустрічі з деканом педагогічного факультету Ізмаїльського державного гуманітарного університету (ІДГУ), доктором педагогічних наук, професором Кічук Надією Василівною, яка тепло привітала учасників проєкту і побажала успіхів в реалізації творчих здібностей.

Пізнавальна частина програми цього дня передбачала відвідування Ізмаїльського історичного музею О.В.Суворова, під час якого студенти Університету Григорія Сковороди у Переяславі змогли відправитися у пізнавальну та цікаву мандрівку у життя великого полководця, який залишив слід у історії міста та зробив значний внесок у розвиток військової справи.

Далі на кафедрі музичного та образотворчого мистецтв ІДГУ в рамках проєкту відбувся майстер-клас по хоровому мистецтву викладача кафедри Л.І.Чеботар. На заході велася робота над хоровою партитурою української народної пісні “Якби мені черевики” для змішаного хору.

По черзі з кожною хоровою партією Людмила Іванівна відпрацьовувала із присутніми музичний матеріал, використовуючи правила та методи хорознавства. Студентам були продемонстровані цікаві вокально-хорові таємнички з особистого професійного досвіду.

Захід, як і в цілому весь день, пройшов у чудовій творчій атмосфері та робочому ритмі.

Інформація надана відділом міжнародного співробітництва

та розвитку інфраструктури ІДГУ