Модуль Erasmus+ Jean Monnet « Онлайн-академія UGent із права та політики ЄС для українських викладачів» (Academy4UA)

Модуль Erasmus+ Jean Monnet «Онлайн-академія UGent із права та політики ЄС для українських викладачів» (Academy4UA) спеціально розроблений для українських професіоналів, діяльність яких зосереджена на праві та політиці ЄС. З найсильнішими експертами UGent на борту, Academy4UA прагне сприяти досконалості у викладанні та дослідженні в галузі права та політики ЄС в українських університетах. Щороку 25 учасників – група українських викладачів і дослідників, які спеціалізуються на дослідженнях ЄС – відбиратимуть через відкритий конкурс на основі їхніх резюме та мотивації. Відібраним кандидатам буде запропоновано інтенсивну 3-місячну програму (квітень-червень), протягом якої вони отримають шанс посилити свої знання в різних сферах законодавства та політики ЄС.

Програма складається з 62 навчальних годин на навчальний рік, присвячених різним аспектам права та політики ЄС (наприклад, історія та розвиток європейської інтеграції; політика безпеки та оборони ЄС; політика сусідства тощо), які проводяться онлайн. Він також включає кілька семінарів для розвитку та вдосконалення переданих навичок (заявки на гранти). Попередній розклад дивіться тут . Крім того, UGent_ACADEMY4UA надає платформу для обговорення проблем викладання права та політики ЄС в Україні та слугує інструментом академічної дипломатії сприяння співпраці між науковими колами ЄС та України.

Курс проводить команда викладачів Гентського університету, спеціалістів у галузі права та політики ЄС. Учасники повинні взяти на себе зобов’язання про відвідування повної тривалості курсу та добре володіти англійською мовою. Після успішного проходження курсу учасники отримають сертифікат про відвідування.

Як взяти участь:

Усі зацікавлені кандидати повинні подати заявку до 20 лютого 2023 року, надіславши коротку біографію (макс. 300 слів) та мотиваційний лист (макс. 500 слів) до academy4ua@ugent.be.

До 25 українських науковців, викладачів і тренерів буде запропоновано місце на UGent_ACADEMY4UA. Усі заявники будуть повідомлені до 10 березня 2023 року.

Участь у модулі Жана Моне UGent_ACADEMY4UA безкоштовна. При успішному проходженні курсу (відвідування 90 відсотків занять) учасникам буде видано сертифікат про відвідування.

Джерело: academy4ua.eu