Можливість отримання стипендії «Global Korea» (GKS) для навчання за бакалаврською та магістерською програмами

За інформацією Посольства України в Республіці Корея від 18.06.21 № 6157/14-831-41708 Національний корейський університет морських та океанічних справ (м. Пусан) оголосив про можливість отримання стипендії «Global Korea» (GKS) для навчання за бакалаврською та магістерською програмами, починаючи з 2022 р.

Глобальна стипендія Кореї (GKS) призначена для того, щоб надати іноземним студентам можливість навчатися у вищих навчальних закладах Кореї на бакалавраті, магістратурі та аспірантурі, що посилить міжнародний обмін освітою та поглибить взаємну дружбу між Кореєю та країнами-учасницями.

Баклаврат (1 рік курсів корейської мови + 4 роки бакалаврської програми)

Потенційні заявники повинні відповідати наступним кваліфікаційним критеріям:

1. Заявники та їх батьки повинні бути громадянами країн-учасниць, перелічених у вказівках щодо подання заявок.
2. Заявники мають бути молодшими 25 років станом на 1 березня року, коли подається заявка.
3. Заявники повинні закінчити школу з 1 березня року, коли подається заявка.
Кандидати, які закінчили середню школу в Кореї, не мають права подавати заявку на участь у програмі. (Виняток: усиновлені закордонні корейці та вчені ГКС)
4.Загальна успішність навчання в середній школі повинна бути еквівалентною або перевищувати 80 із 100 відсотків.

Магістратура (1 рік мовних курсів + 2 роки навчання)

1. Заявники та їх батьки повинні бути громадянами країн, перелічених у вказівках щодо подання заявок на вибраний рік.
2. Заявники повинні бути віком до 40 років станом на 1 вересня року, коли подається заявка.
3. Заявники повинні мати ступінь бакалавра або магістра з 1 вересня року, коли подається заявка.

Детальна інформація щодо стипендійної програми Національного корейського університету морських та океанічних справ міститься у додатку.