Можливість розказати про українську культуру представникам з Німеччини

Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > House of Europe > Можливість розказати про українську культуру представникам з Німеччини

До 27 червня подайте заявку та отримайте можливість розказати про українську культуру партнерам з Німеччини на презентації, що відбудеться у липні 2022 року під час онлайнової нетворкінгової подорожі до України.

Ви зможете познайомити іноземців із культурним життям своєї громади, діяльністю своєї організації або своєю творчістю. У фокусі презентації мають бути сучасна культура, актуальні мистецькі практики та адаптація до війни.

Запрошується професіонали, які працюють у сфері культури:

• управлінців;
• менеджерів;
• митців;
• представників громадських організацій;
• активістів.

Що ви отримаєте:

• Шанс розповісти німецьким культурним діячам про українську культуру та знайти спільників для майбутніх проєктів.
• Допомогу експертів Лабораторії культурної трансформації з презентацією. Ми разом зробимо спіч, який влучно донесе ваші думки.
• Стипендію розміром 350 євро брутто, яку ви можете витратити на будь-що для професійного розвитку: від курсів до видань.

Як подати заявку?

• Заповніть форму на онлайн-платформі – https://houseofeurope.grantplatform.com/
• Додайте коротку презентацію про себе та свої проєкти українською або англійською мовою; cкан або фото перших сторінок паспорта; резюме, що розповість про ваш професійний досвід, освіту, стажування, стипендії, нагороди — до 2 сторінок.

Лабораторія культурної трансформації — це серія практичних освітніх та нетворкінгових заходів, націлених на підтримку українських культурних менеджерів поза великими містами та регіональними центрами під час війни.

Програмою керує Goethe-Institut Ukraine.

Джерело: Дім Європи