Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > новини > Можливість участі науково-педагогічних працівників у вебінарі щодо підготовки проєктів COIL

Шановні колеги!

18 січня 2024 року буде проведено вступний вебінар від Cormack Consultancy Group щодо підготовки проєктів COIL. Під час вебінару учасники зможуть дізнатися, що таке COIL та міжкультурна компетентність, як розробити та запустити COIL-проєкт, які його переваги та виклики.

Початок заходу: 17:00.

Спікерами заходу будуть:

• Beverley Orr-Ewing – Асоційований консультант CCG з питань зовнішньої мобільності з більш ніж 20-річним досвідом роботи. Раніше директор Центру навчання за кордоном
  • Veronica Rodriguez – Штатний професор і координатор COIL в Університеті Веракрузани, Мексика. Президент LATAM COIL, A.C.
  • Ross Davidson – Асоційований консультант CCG з 15-річним досвідом роботи у сфері вищої освіти. Раніше була директором з питань інтернаціоналізації у спеціалізованому британському університеті.
Всі бажаючі можуть зареєструватись на захід за посиланням https://forms.monday.com/forms/7759a1f858527c0bdda60f3e968c5c8f?r=use1
Дедлайн реєстрації – 17 січня 2024 року до 11:00.