Можливості для українських дослідників у Австрії

Через війну в Україні Австрійська академія наук пропонує екстрений виклик українських дослідників у рамках своєї програми академічної мобільності «Спільні досягнення в галузі науки та гуманітарних наук» (JESH).

Метою спеціальної пропозиції JESH-Україна є підтримка українських вчених, які змушені були/повинні залишити свою країну, для тимчасового виконання наукового проекту в австрійській дослідницькій установі.

Заявки очікуються від громадян України, які закінчили навчання в докторантурі та докторантурі, а також є вченими чи науковцями в університетській чи неуніверситетській дослідницькій установі в Україні.

ОБСЯГ І ТРИВАЛІСТЬ ФІНАНСУВАННЯ

JESH-Україна покриває вартість проживання при науковому перебування до 4 місяців (з можливістю продовження). Витрати оплачуються за фіксованою ставкою 2700 євро на стипендіата на місяць. Інші пов’язані з проектом витрати або накладні витрати не покриваються цією стипендією, але можуть покриватися приймаючою установою.

ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ЗАЯВКИ

Заявки мають бути написані англійською мовою та містити такі документи:

1. Анотація проекту (1 сторінка), включаючи загальні цілі дослідницького проекту в Австрії
  2. CV та список публікацій
  3. Копія паспорта заявника
  4. Заява приймаючої установи (лист підтримки від окремого члена цієї установи), включаючи план пропонованої співпраці (1 сторінка)

Заявки можна подавати на постійній основі до подальшого повідомлення.

Заповнені документи необхідно завантажити за допомогою онлайн-форми. Потім ви отримаєте документ, який потрібно буде підписати, відсканувати та надіслати електронною поштою.

Заповніть онлайн-форму та завантажте документи у вигляді трьох файлів PDF:

1. Анотація проєкту
  2. CV та список публікацій, копія паспорта абітурієнта
  3. Заява приймаючої установи

Детальніше за посиланням: ÖSTERREICHISCHE AKADEMIE DER WISSENSCHAFTENSTIPENDIEN & PREISE