Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Stand With Ukraine > Можливості для українських студентів від Болонського університету, 2021-2022 навчальний рік

Болонський університет приймає на одиничні навчальні заходи українських студентів, які перебувають в Італії через війну в своїй країні. Такі студенти зараховуються на навчання безкоштовно тільки на 2021-2022 н.р.

Якщо ви український студент і вам довелося перервати навчання в Україні через війну, Болонський університет дозволяє вам продовжити навчання прямо зараз. У цю пору року не можна записатися на освітні програми, але ви можете записатися на окремі навчальні заходи: ви зможете відвідувати лекції, які ще тривають, складати іспити та отримувати кредити за одиниці курсу першого і другого семестру 2021-22 н.р. Отримані кредити можуть бути визнані для можливого майбутнього зарахування на освітню програму.

Щоб вступити на освітні програми в Болонському університеті, вам потрібно буде пройти процедуру вступу на 2022-23 н.р. і, якщо можливо, подати запит на скорочення освітньої програми. Переведення з іноземних ЗВО не допускається.

Вимоги

• мати українське громадянство
  • бути зарахованим до українського ЗВО
  • ви виїхали до Італії у зв’язку з подіями в Україні, і вам доведеться регулярно перебувати в Італії протягом усього періоду навчання.

Реєстраційні обмеження

Реєстрація на окремі навчальні заходи:

• дійсна для 2021-22 н.р.
  • дозволяється обрати максимум 30 кредитів
  • не дозволяється обирати навчальні програми, які відносяться до програм з обмеженим доступом на національному рівні (наприклад, «Медицина та хірургія», медичні професії) та навчальні заходи, фактичне відвідування яких перевіряється.

Як зареєструватися

• Виберіть, до яких навчальних заходів зареєструватись. Ви можете вибрати навчальні заходи, доступні в a.y. 2021-22 за різними освітніми програмами.
  • Зареєструйтеся на Studenti Online.
  • Призначте зустріч через Studenti Online в офісі Міжнародної студентської адміністрації в Болоньї або електронною поштою в офісі Студентської адміністрації Campus. Під час прийому надайте документи, зазначені в розділі «Документи для подання».
  • Дотримуйтесь інструкцій, отриманих від офісу студентської адміністрації щодо сплати страхового внеску та отримання бейджа (який ви можете використовувати протягом одного навчального року).

Після реєстрації ви можете:

• відвідувати лекції курсу
  • складати іспити на визначених професорами сесіях. Інформація про екзаменаційні сесії доступна на сайті AlmaEsami.

Необхідні документи

• заявка
  • митна марка вартістю 16,00 €
  • 1 фото на паспорт
  • копія паспорта
  • довідка або інший документ, що підтверджує зарахування до українського ВНЗ. Документація має бути перекладена італійською або англійською мовами.

Дедлайн подачі документів – 20 липня 2022 року.

Детальніше: https://www.unibo.it/en/teaching/enrolment-transfer-and-final-examination/Enrolling-in-single-learning-activities/enrolling-in-single-learning-activities-of-ukrainian-students-a-y-2021-22?utm_medium=email&utm_source=UniSender&utm_campaign=267767333