Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Stand With Ukraine > Можливості навчання для студентів українських університетів у Вааському університеті, Фінляндія.

У відповідь на гуманітарну кризу в Україні Університет Вааса пропонує навчання студентам українських університетів. Це окреме право на навчання дає студенту право прослухати окремі курси, а не отримати повну ступінь. Прийом заявок розрахований на студентів, які прибули до Фінляндії і мають дійсне діюче право на навчання в українському університеті, і навчання яких припинено через війну. Це навчання є безкоштовними.

Право на навчання буде надано на основі академічної успішності заявника, обсягу та сумісності їх попереднього навчання з тим, яке пропонує Університет Вааса. Кандидати повинні володіти англійською мовою на достатньому рівні.

Ви можете переглянути перелік доступних курсів в Університеті Вааса. Інформація буде регулярно оновлюватися. Університет Вааса пропонує навчання у галузі бізнесу, технологій, адміністративних наук та комунікаційних студій.

Ви можете подати заявку на один або кілька курсів. Будь ласка, перегляньте детальний опис курсу щодо змісту та можливих передумов у Навчальному довіднику.

Хто може подати заявку?

Ви маєте право подати заявку, якщо прибули до Фінляндії і маєте діюче дійсне право на навчання в українському університеті, і ваше навчання було припинено через війну. Навчання безкоштовне.

Період подачі заявок відкритий з 1 квітня 2022 року. Заявки можна подавати безперервно, і вони будуть розглядатися до 31 грудня 2022 року.

Необхідні вкладення до програми

1. Опис студій у вільному форматі (від абітурієнта або від рідного університету)
    1.  ступінь, яку ви отримуєте,
    2.  основна спеціальність, якщо є,
    3. і нші навчання на університетському рівні,
    4.  академічна успішність (наприклад, середній бал, оцінки),
    5.  дата початку вашого академічного навчання
    6.  Рівень володіння англійською мовою
  2. Копія виписки з прослуханими курсами, або інших відповідних навчальних документів, якщо є
  3. Копія, фотографія або скріншот паспорта чи ID-картки

Заявники повідомляються про рішення електронною поштою.

Критерії прийому

• Право на навчання діє максимум два роки. Право на навчання охоплює переважно навчання, що надається англійською мовою.
  • Право на навчання надаватиметься залежно від академічної успішності абітурієнтів, обсягу та відповідності попереднього навчання. Кандидати повинні володіти англійською мовою на достатньому рівні.
  • Право на навчання надається на підставі заявки з необхідними додатками та можливої співбесіди.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтеся на admissions@uwasa.fi

Джерело: University of VAASA