Мультикультурний мистецький табір «Threefold: Relating with the Space»

Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Студентам > Мультикультурний мистецький табір «Threefold: Relating with the Space»

Мультикультурний мистецький табір «Threefold: Relating with the Space», де молоді творчі особистості збираються разом, щоб досліджувати простір навколо них, як фізичний, так і уявний.

10-денна мистецька мандрівка має на меті обмінятися ідеями, створити несподіване, зануритися в природу, встановити нові глибокі зв’язки та відкрити свіжі перспективи, які долають кордони (і отримати масу задоволення від цього!)

Ви матимите програму на цілий день із різноманітними мистецькими майстер-класами, дискусіями, творчими заняттями та маленьким мистецьким божевіллям, яке нагадає, яким яскравим і натхненним є світ навколо нас. Рух, як буквальний, так і метафоричний, стане центральним інструментом для дослідження нових сторін самовираження.

Учасники: резиденти Польщі, Німеччини та України, молоді ентузіасти мистецтва, для яких цей досвід є цінним.

Вартість: безкоштовно

Дата: 1-10 травня

Вік: 18-26

Робоча мова: англійська

Локація: арт-резиденція Greentown. Eichenbrandterstrasse 31, Німеччина

Дедлайн подачі заявок: 10 квітня.

Джерело: playground.collectivee