Надзвичайні стипендії університету Пенсільванії для аспірантів з України

Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Stand With Ukraine > Надзвичайні стипендії університету Пенсільванії для аспірантів з України

Університет Пенсільванії запрошує нинішніх аспірантів українських закладів вищої освіти подати заявку на однорічну програму Visiting Graduate Student Fellowship. Зверніть увагу, що ви повинні бути студентом, який навчається в аспірантурі, щоб подати заявку на цю можливість. Ця програма не призначена як платформа для початку нових освітніх програм. Стипендії нададуть безкоштовний доступ до курсів і програм Університету Пенсільванії (надання кредитів на курси, які не мають диплому, якщо це можливо), стипендію на проживання, медичне страхування та підтримку при подачі заявки на візу. Студентів адміністративно прийматиме кафедра східноєвропейської студії. Програма запрошує студентів з дисциплінарними напрямками в антропології, історії мистецтв, демографії, екологічних дослідженнях, кінознавствах, історії, міжнародних бізнес-дослідженнях, міжнародні відносини, енергетична політика, юдеїстика, порівняльне літературознавство та теорія літератури, історія літератури та культури, медієвістика, політологія та соціологія (якщо ваша сфера не вказана, будь ласка, запитуйте). Доступна обмежена кількість стипендій.

Будь ласка, надішліть свою заявку електронною поштою програмному директору Кевіну М. Ф. Платту (kmfplatt@sas.upenn.edu). Також зверніться до доктора Платта, щоб отримати додаткову інформацію.

Матеріал заявки повинен містити, якщо можливо:

• Резюме
  • Копія вашого паспорта  (тобто копія сторінки, на якій відображаються ваші особисті дані та фото).
  • Академічна довідка  (з логотипом вашого університету): Ви повинні подати офіційну академічну довідку, підписану відповідним органом у вашому університеті.
  • Особиста заява : коротка (до двох сторінок) особиста заява, що пояснює ваші освітні прагнення та інтереси, вашу поточну ситуацію та потреби.
  • Принаймні один, а краще два листи підтримки від наставників або керівників .
  • Також заповніть форму

Дедлайн – 20 травня 2022 року.

Зрозуміло, що ви не зможете отримати весь наведений вище матеріал. Незаповнені заявки приймаються. Ми заохочуємо подавати заявки якомога швидше та розпочнемо їх розгляд після 20 травня. Заявки, подані після цієї дати, будуть прийняті, але може бути надто пізно для розгляду для отримання стипендії, залежно від рівня зацікавленості.

Джерело: Visiting Graduate Student Fellowship