НАГОРОДА ПРИНЦА ФЕЙСАЛА БІН ФАХАДА ЗА СПОРТИВНІ ДОСЛІДЖЕННЯ

Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Аспірантам > НАГОРОДА ПРИНЦА ФЕЙСАЛА БІН ФАХАДА ЗА СПОРТИВНІ ДОСЛІДЖЕННЯ

Премія принца Фейсала бін Фахада – це міжнародна грантова програма для досліджень, спрямована на спортивні дослідницькі проєкти, пов’язані з Королівством Саудівська Аравія.

Премія спрямована на підтримку жорстких, інтелектуально-амбіційних та технічно обґрунтованих досліджень, що відповідають найбільш актуальним питанням та вагомим можливостям у спорті. Програма спрямована фінансово підтримати наукову роботу, яка розробляє нові фундаментальні знання або спирається на наявні знання, що може мати тривалий вплив на спортивний дискурс. Премія дозволить дослідникам подати заявку на фінансування від 80 000 до 120 000 доларів США для підтримки своїх досліджень. Загалом буде нагороджено 1 000 000 доларів США.

Керує винагородою Інститут розвитку лідерів, який є навчальним закладом, що діє при Міністерстві спорту Саудівської Аравії, і прагне розвивати спортивний сектор за допомогою досліджень, інновацій та освіти. Нагорода є однією з ініціатив Програми якості життя, яка діє в рамках Vision 2030.

Умови участі:

• Дослідники, які мають ступінь доктора філософії та вище у відповідній галузі, можуть подати заявку на присудження премії.
  • право подати заявку мають дослідники з усього світу, але дослідження мають бути в контексті Саудівської Аравії.
  • Строк дії гранту становить 12 місяців.

Кінцевий термін подання заявок – 15 лютого 2021 року

Детальніше за посиланням : https://pfra.sa/en