Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Mobile Art Edu Camp > Нові знання та враження – минув ще один день реалізації проєкту Mobile Art EDU CAMP

Що не день для учасників Mobile Art EDU CAMP, то нові знання та враження. І сьогоднішній насичений день – не виключення.

Зранку відбулася зустріч ректора Ізмаїльського державного гуманітарного університету Кічука Ярослава Валерійовича з учасниками та викладачами данного Mobile Art EDU CAMP. На ній були присутні заслужений художник України Шишман Іван Іванович, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри музичного та образотворчого мистецтв Сироткіна Жанна Єрофіївна, голова громадської організації “Придунайський центр громадських ініціатив” Каплієнко Микола Вікторович, студенти-учасники груп від Переяслава та Ізмаїла.

Присутні обговорили поточне 4-стороннє співробітництво і висловили надію на його продовження в майбутньому, враховуючи корисність і перспективність подібних ініціатив. Подяки удостоїлися викладачі Іван Шишман та Олександр Кара, які передають свій цінний досвід студентам в ході пленерів та майстер-класів. Учасники відзначили якісну організацію заходів, яку забезпечив аплікант проєкту “Університетська мобільність: Mobile Art EDU CAMP” – громадська організація “Придунайський центр громадських ініціатив” в особі Миколи Каплієнка.

Наочне вивчення батального та портретного живопису було здійснено під час екскурсії до Історичного музею Олександра Васильовича Суворова – одного з 6 музеїв на території пострадянського простору, присвячених життю і діяльності полководця.

Робоча частина включала виконання етюдів і начерків до творчих робіт на набережній Дунаю – почалася до полудня, а ввечері, з перервою на інші заходи, завершувалася. Пленер доповнив майстер-клас з акварелі, який провів Іван Шишман.

Проєкт “Університетська мобільність: Mobile Art EDU CAMP” реалізується за підтримки Український культурний фонд.

Інформація надана відділом міжнародного співробітництва

та розвитку інфраструктури ІДГУ