Оголошено про відкриття конкурсу на участь у Міжнародному бієнале сучасного мистецтва Півдня (BIENAL SUR)

Посольство Аргентинської Республіки в Україні повідомляє про відкриття конкурсу на участь у Міжнародному бієнале сучасного мистецтва Півдня (BIENAL SUR), який відбудеться у 2025 році.

BIENASL SUR, заснований Державним університетом Аргентини «Трес-де-Фебреро» (UNTREF), є широкою пропозицією для мистецтва, культури та сучасної думки. Цей конкурс призначений для митців і кураторів будь-якої національності, які можуть представити мистецькі та/або кураторські проекти на відбір для участі у 5-му BIENAL SUR, що проходитиме у 2025 році в різних музеях, мистецьких та культурних центрах тощо.

Слід відзначити, що четвертий BIENALSUR-2023 відбувся в понад 70 містах у 28 країнах на 5 континентах, у якому взяли участь понад 700 митців і 64 куратори.

Подача заявок на участь відкрита з 4 березня до 8 квітня поточного року. Заявку можна подати онлайн через платформу, доступну іспанською та англійською мовами. Вітаються пропозиції, які узгоджуються з сучасними теоріями мистецтва та культури, прагнуть переосмислити, проблематизувати або запропонувати альтернативні точки зору та підходи до різноманітності життєво важливого досвіду нашого часу.

BIENALSUR відстоює право на культуру, і однією з його цілей є сприяння створенню культурного громадянства півдня світу. Його особливий формат і підхід до співпраці та мережевих зв’язків заохочують мистецтво кожного регіону бути присутнім з його власних особливостей та відносних позицій. Він сприяє розвитку критичного мислення з автономією щодо канонічних наративів та альтернативних практик у світі мистецтва та культури в його способах виробництва, виставлення, обігу та споживання.

Презентація мистецьких та/або кураторських проектів для BIENALSUR 2025 буде представлена ​​через онлайн-платформу. Заявка безкоштовна і відкрита для 4 (чотирьох) категорій: індивідуальний художник, груповий художник, індивідуальний куратор і груповий куратор. Для кожної з цих категорій допускається лише одна заявка.

Додаткова інформація доступна за посиланням.

Джерело: Лист МОН