Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Аспірантам > Оголошено прийом заявок для аспірантів та докторантів на стипендію Linda Hall Library’s 2024-25 роки

Бібліотека Лінди Холл запрошує дослідників подати заявку на стипендію з історії науки та суміжних гуманітарних галузей на 2024-25 роки. Ці стипендії надають перспективним науковцям фінансову підтримку для вивчення колекцій Бібліотеки та приєднання до динамічної інтелектуальної спільноти внутрішніх експертів, стипендіатів і вчених з інших культурних і освітніх закладів Канзас-Сіті.

Бібліотека Лінди Холл прагне сприяти різноманітному та інклюзивному дослідницькому середовищу та заохочує членів будь-яких груп, які традиційно були недостатньо представлені в академічних колах, подавати заявки на підтримку стипендій.

Щоб подати заявку, перейдіть за посиланням. Усі матеріали заявки, включно з рекомендаційними листами, необхідно отримати до  19 січня 2024 року.

Загальні наукові стипендії

Бібліотека Linda Hall Library пропонує загальну стипендіальну підтримку докторантам, постдокторантам і незалежним дослідникам, чиї проекти вивчають взаємозв’язок між наукою, технологіями та суспільством. Загальне фінансування стипендій пропонується у розмірі 3000 доларів США на місяць для докторантів і 4200 доларів США на місяць для докторантів і вчених з іншими дипломами (наприклад, MFA, MLIS).

• Стипендії на проживання  тривають від одного до чотирьох місяців і підтримують науковців, які їдуть до Канзас-Сіті, щоб отримати доступ до колекцій бібліотеки Лінди Холл. Стипендіати, які проживають на постійній основі, повинні будуть дотримуватися процедур безпеки бібліотеки щодо COVID-19, і їх можуть попросити завершити стипендію дистанційно залежно від стану здоров’я в столичному районі Канзас-Сіті.
  • Віртуальні стипендії тривають від одного до чотирьох місяців і підтримують науковців, які працюють за межами організації, використовуючи ресурси з цифрових колекцій Бібліотеки. Віртуальні стипендіати отримують персональну допомогу в дослідженні від довідкового персоналу та можуть запросити безкоштовне сканування ресурсів бібліотеки відповідно до нашої внутрішньої політики оцифрування.

Спеціалізовані наукові стипендії

На додаток до загальних дослідницьких стипендій, перелічених вище, Бібліотека Лінди Холл пропонує кілька стипендій, спрямованих на певні групи дослідників.

• Постдокторська стипендія Національного фонду гуманітарних наук (NEH)надає дев’ять місяців фінансування на проживання за ставкою 5000 доларів США на місяць для докторантів, чиї дослідження досліджують перетин науки та гуманітарних наук. Стипендіат NEH проведе навчальний рік, проводячи дослідження в бібліотеці Лінди Холл і братиме активну участь у науковій спільноті бібліотеки. Стипендіат NEH має бути громадянином Сполучених Штатів або іноземним громадянином, який проживав у Сполучених Штатах протягом трьох років, що безпосередньо передували кінцевому терміну подання заявки. Кандидати на докторські ступені повинні виконати всі вимоги до ступеня, за винятком фактичного присвоєння ступеня, до кінцевого терміну подачі заявок на стипендію.
  • Стипендія  з історії науки та медицини (HSM) спільно спонсорується Бібліотекою Лінди Холл та Бібліотекою  історії медицини Кленденінга  Медичного центру Університету Канзасу. Ця стипендія на проживання надає один місяць фінансування проживання ($3000 на місяць) докторанту, дослідження якого вивчає пересічні історії науки та медицини. Стипендіат HSM проведе один місяць у Канзас-Сіті, досліджуючи колекції обох бібліотек.
  • Стипендія Пірсона з аерокосмічної історії вшановує життя та спадщину аерокосмічного інженера Джерома Пірсона. Ця стипендія надає до двох місяців фінансування проживання ($4200 на місяць) для докторантів, які вивчають будь-які аспекти аерокосмічної історії, включаючи, але не обмежуючись: інженерію, фізику, астрономію, астрофізику та інші дисципліни, пов’язані з космічними подорожами та дослідженнями. .
  • Президентська стипендія з бібліографії надає до чотирьох місяців фінансування на проживання (4200 доларів США на місяць) для постдокторантів, чиї дослідження зосереджені на вивченні книг і рукописів як фізичних артефактів, включаючи проекти, які вивчають історію техніки друку, практики публікації, тексту стратегії передачі та читання.
  • Стипендія в Україні надає до двох місяців віртуального фінансування (до 4200 доларів США на місяць) українському докторанту чи постдокторанту, чиє дослідження може отримати користь від фондів Бібліотеки. Як і в інших віртуальних дослідницьких стипендіях, український стипендіат проводитиме дослідження з використанням цифрових колекцій Бібліотеки та запитуватиме безкоштовні скановані файли відповідно до нашої внутрішньої політики оцифрування. Кандидати повинні вміти писати та говорити про свої дослідження англійською мовою. Ця стипендія пропонується у партнерстві з британсько-українською ініціативою Twinning, модель співпраці між установами, яка підтримується Universities UK International і координується Cormack Consultancy Group, що дозволяє університетам, а також іншим інтелектуальним організаціям і консорціумам у всьому світі підтримувати своїх українських колег.

Джерело: Linda Hall