Оголошується конкурсний відбір учасників Програми «Студентська академічна мобільність (САМ) Україна»

Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Григорія Сковороди оголошує конкурсний відбір учасників Програми «Студентська академічна мобільність (САМ) Україна».

В рамках реалізації Програми  «Студентська академічна мобільність (САМ) Україна» протягом 4 тижнів в період з 20 вересня по 17 жовтня 2021 року 15 здобувачів вищої освіти нашого університету Факультету початкової освіти, менеджменту і мистецтва (за спеціальностями 013 Початкова освіта, 053 Психологія (Практична психологія), 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво)) та Факультету української та іноземної філології (спеціальність 014 Середня освіта (Українська мова і література)) матимуть можливість опанувати нові знання та навички в обсязі 6 кредитів ЄКТС у рамках обраних освітніх програм в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті.

Програма передбачає фінансування транспортних витрат, розселення та витрат на харчування учасників Програми.

Програма реалізується за підтримки ректора Коцура В.П., проректора з міжнародних зв’язків та проєктної діяльності Ковтун О.А., декана факультету педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва Ігнатенко Н.В. та декана факультету української та іноземної філології Свириденко О.М. та Відділу міжнародних зв’язків університету.

Критерії відбору учасників програми «Студентська академічна мобільність (САМ) Україна»:

• вік не менше 18 років;
  • наявність паспорту України або посвідки на проживання в Україні (тимчасової чи постійної);
  • відсутність академічних заборгованостей упродовж останнього року навчання;
  • середній бал успішності – не нижче 80, що підтверджується візою декана відповідного факультету на рекомендаційному листі завідувача випускової кафедри;
  • рекомендаційний лист за підписом завідувача випускової кафедри;
  • мотиваційний лист.

До участі у програмі академічної мобільності запрошуються студенти, починаючи з 2 курсу денної форми навчання за освітнім рівнем бакалавр спеціальностей: 013 Початкова освіта, 053 Психологія (Практична психологія), 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) та 014 Середня освіта (Українська мова і література),

Сковородинівці, які зацікавлені в участі у Програмі  «Студентська академічна мобільність (САМ) Україна», можуть надати свої заявки заповнивши Google-анкету