ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЯ АНДРЕАСА ШЛЕЙХЕРА «LEARNING FOR OUR FUTURE, NOT THE PAST»

Важливо не лише, що ви знаєте, а і як умієте застосовувати здобуті знання. Вища освіта не гарантує успішного працевлаштування, водночас є популярні альтернативні шляхи набуття потрібних навичок. Допитливість, сміливість, лідерство, витривалість чи емпатія, гнучкість і вміння «навчатися вчитися» мають велике значення.

Які знання, навички, підходи та цінності найбільш важливі сьогодні та як організувати простір, час, людей та відносини таким чином, щоб ефективно їх використовувати та розвивати, – розкаже директор з питань освіти та компетенцій Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), професор Гейдельберзького університету Андреас Шлейхер на онлайн-лекції «Learning for our future, not the past».

Декілька фактів про промовця:

• започаткував та курує Програму міжнародного оцінювання учнів (PISA) та інші міжнародні ініціативи, які стали глобальною платформою для впровадження інновацій в освітній політиці та практиці;
  • понад 20 років працює з міністрами та освітянськими лідерами у всьому світі над підвищенням якості та рівноправності в освіті;
  • вивчав фізику в Німеччині та здобув ступінь з математики та статистики в Австралії;
  • здобув премію «Теодора Хойсса», яку присуджують від імені першого президента Федеративної Республіки Німеччина за «зразкову демократичну активність».

Дата та час: 04 липня о 19:00.

Реєструйтеся за посиланням.

Джерело: МОН України