Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Stand With Ukraine > Онлайн-навчання світового класу: УГСП отримав доступ до навчальних курсів на освітній платформі Coursera

Хочемо повідомити професорсько-викладацькому складу та здобувачам всіх рівнів освіти Університету Григорія Сковороди в Переяславі гарну новину – за підтримки відділу міжнародних зв’язків і проєктної діяльності сковородинівці отримали безкоштовний доступ до навчальних курсів на освітній платформі Coursera.

Сьогодні нам відкрито доступ до онлайн-навчання світового класу, де ультрасучасний контент відображений у відповідності до Ваших потреб: Комп’ютерні науки; Бізнес; Технологія; Охорона здоров’я; ІТ і Хмарні обчислення; Мистецтво та гуманітарні науки; Фізичні науки і техніка та Професійний розвиток.

Аби отримати доступ, усі охочі повинні надіслати запит на електронну скриньку відділу міжнародних зв’язків і проєктної діяльності internationalphdpu@gmail.com із зазначенням наступної інформації:

• ПІП (латиницею);
  • Структурний підрозділ, посада;
  • Електронна пошта (на неї прийде запрошення для реєстрації на Coursera).

Користувачі, які попередньо були зареєстровані на платформі, не потребують ще однієї реєстрації.

Нагадаємо, що Coursera – це онлайн платформа, що забезпечує високоякісне навчання відповідно до вимог ринку праці в масштабі всієї країни. Студенти використовують у своїй роботі високоякісні, релевантні онлайн-курси, які можуть бути сертифіковані за кредитами.