Онлайн-стажування для викладачів на базі Університету Collegium Civitas

Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Аспірантам > Онлайн-стажування для викладачів на базі Університету Collegium Civitas

Ви працюєте в рідній країні, підвищуєте професійний рівень, але вам цього замало? Якщо ви з тих педагогів, хто хоче розвиватися і пізнавати світ, ласкаво просимо на онлайн-стажування на базі Університету Collegium Civitas у місті Варшава, Польща, яке відбудеться  з 21 червня по 30 липня 2021 року .

Команда ELPD за підтримки Центру польської освіти підготувала цікаву та насичену програму онлайн-стажування педагогічних і науково-педагогічних працівників ЗВО I – IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування за допомогою програмного модулю ZOOM.

Програма стажування “Інтернаціоналізація вищої освіти: Організація навчального процесу та інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі”  гарантує:

• На учасників чекають цікаві вебінари від польських колег під час стажування та сертифікат про його проходження (180 годин (6 ECTS));
  • Ви оволодієте новітніми унікальними методами;
  • Набудете досвіду науково-дослідної і викладацької діяльності;
  • Розширите наукові контакти.

Загальна вартість участі у програмі стажування складає: 175 eur

Сертифікат про проходження науково-педагогічного стажування є документом, який підтверджує проходження стажування у науковій установі в країні, яка входить до Європейського Союзу, на здобуття звання доцента, професора і старшого дослідника відповідно  до постанови Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2015 р. № 656 «Деякі питання реалізації статті 54 Закону України «Про вищу освіту» (зі змінами, внесеними згідно з Постановами Кабінету Міністрів України № 173 від 02.03.2016 р., № 308 від 25.04.2018), наказу Міністерства освіти і науки України від 14.01.2016 № 13 «Про затвердження Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам»

Детальніше за посиланням: https://elpd.com.ua/stazhuvannya-civitas/