Отримано перші відгуки учасників онлайн-курсу з вивчення китайської мови

Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Навчання > Отримано перші відгуки учасників онлайн-курсу з вивчення китайської мови

Процес самовдосконалення сковородинівців активно триває. Лише 4 березня 2021 року відбулося перше заняття для студентського й професорсько-викладацького складу Університету Григорія Сковороди в Переяславі в рамках онлайн-курсу з вивчення китайської мови, а вже зараз ми з радістю можемо поділитися проміжними здобутками наших колег- та студентів-учасників.

Ми поцікавилися, які враження мають учасники курсу і хочемо ознайомити вас з їх коментарями:

«Після пройденого першого етапу навчання з 10 онлайн-занять китайської мови хотілося б зазначити, що з початку навчання усі заняття викладаються англійською мовою, проте, поступово носій мови все більше і більше спілкується з нами китайською (завжди пояснюючи нові слова та вирази для їх запам’ятовування). Викладач, вміє цікаво та доступно надати інформацію, використовуючи при цьому пізнавальні та навчальні презентації, відео та аудіо матеріали. Як результат наданий матеріал легко запам’ятовується» – поділилася своїми враженнями студентка IV курсу факультету української та іноземної філології спеціальності «Середня освіта (Мова і література (англійська))» Тетяна Бащук.

«Що може бути кращим ніж вивчення мови іншої країни? Для мене це 100% заглиблення в іх культуру і побут. І саме завдяки вмілому поєднанню цих складових в даній програмі я отримую неймовірне задоволення від курсу з вивчення китайської мови» – поділився враженнями Яценко Богдан, аспірант І року навчання спеціальності« Історія та археологія», викладач кафедри кафедри публічного управління та адміністрування.

Нагадаємо, що у грудні 2020 року було підписано Угоду про співпрацю між університетами на Короткострокову стратегію діяльності Науково-дослідного Центру «Belt and Road Initiative», а також було обговорено перспективи подальшої співпраці, умови й терміни проведення онлайн курсу китайської мови для студентського й професорсько-викладацького складу нашого університету.