Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Mobile Art Edu Camp > Пленери, екскурсії та нові знайомства: продовжується реалізація проєкту Mobile Art EDU CAMP

Mobile Art EDU CAMP триває! Другий день для його учасників розпочався рано вранці пленером біля Свято-Покровського кафедрального собору. З різних точок соборної площі учасники Mobile Art EDU CAMP, студенти Університету Григорія Сковороди в  Переяславі та Ізмаїльского державного гуманітарного університету під керівництвом заслуженого художника України Івана Шишмана почали роботу над живописними творами, які в подальшому будуть презентовані на виставці за підсумками цього блоку проєкту.

Далі відбулося знайомство з творами сакральної архітектури і живопису на прикладі Свято-Покровського кафедрального собору. та Свято-Костянтино-Єленінського чоловічого монастиря.

Пізнати більше про історію Ізмаїла та регіону гості міста змогли під час годинної екскурсії Ізмаїльським історико-краєзнавчого музеєм Подунавья.

Виїздом до території колишньої турецької фортеці (набережна Дунаю) з подальшим пленером з відображенням краси природи подунайського краю завершувався цей вівторок.

Більш того, дана локація так вразила учасників, що до неї просто неможливо не повернутися ще раз в один з днів поточного перебування в Ізмаїлі.

Проєкт “Університетська мобільність: Mobile Art EDU CAMP” реалізується за підтримки Український культурний фонд.

Інформація надана відділом міжнародного співробітництва

та розвитку інфраструктури ІДГУ