Польське національне агентство академічних обмінів відкриває конкурс на участь у програмі «Солідарність з Україною»

Через війну в Україні та на знак солідарності з науковою та науковою спільнотою Польщі Національне агентство академічних обмінів NAWA відкриває конкурс на участь у програмі «Солідарність з Україною». Ініціатива на замовлення Міністерства освіти і науки та Міністерства охорони здоров’я адресована польським установам, які бажають прийняти українських біженців – студентів і докторантів, які вирішили продовжити навчання в Польщі.

Метою Програми є дати можливість учасникам Програми – студентам та докторантам, які є громадянами України та які прибули до Польщі з 24 лютого 2022 року – продовжити навчання, працювати над докторською дисертацією чи пройти будь-яку іншу форму освіти  польською мовою.

Заявку до NAWA подають Польські ЗВО, підконтрольні Міністерству освіти і науки (MEiN) або Міністерству охорони здоров’я (MZ), в яких кількість студентів денної форми навчання становить не менше 150, а також інститути PAN / Łukasiewicz Network інститути / науково-дослідні інститути.

Для участі у програмі необхідно:

• мати українське громадянство,
  • прибути до Польщі не раніше 24 лютого 2022 року,
  • бути студентом або аспірантом українського ВНЗ у 2021/2022 н.р.

Усі, хто бажають, мають можливість долучитися до участі у програмі повсякчас у період з 1 березня до 30 вересня 2022 року.

Учасники програми звільняються від плати за навчання та отримуватимуть стипендію. У разі потреби є можливість отримання психологічної та юридичної допомоги.

Джелело: Research in Poland