Попередні результати опитування в рамках проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» (Academic Integrity and Quality Initiative – Academic IQ)

Повідомляємо про попередні результати опитування в рамках проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» (Academic Integrity and Quality Initiative – Academic IQ). Опитування було активне до 12 лютого 2021 року. Наразі, опрацьовуються отримані дані.

Фінальна статистика активності студентів та викладачів у ДВНЗ”Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди” :

• У опитуванні взяли участь 529 студентів та 174 викладачі.

Наступним етапом співпраці в межах проєкту стане робота з отриманими даними: їх аналіз, виявлення та опрацювання тенденцій, сильних та слабких сторін системи академічної доброчесності та якості, моніторинг та евалюація інфраструктури внутрішнього забезпечення якості ЗВО.