Постдокторські стипендії програми Марії Склодовської-Кюрі

Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > House of Europe > Постдокторські стипендії програми Марії Склодовської-Кюрі

Це можливість для науковців з докторським ступенем поїхати за кордон для професійного зростання. Ви проведете дослідження разом з партнерською організацією з однієї з 44 країн-учасниць Horizon Europe. Стипендія покриє один з наступних видів мобільності:

• європейська — один-два роки в країні партнера;
  • глобальна — один-два роки будь-якій країні, що не бере участь в Horizon Europe, та рік в країні партнера.

Ви можете залучати до співпраці як наукові установи, так і організації з неакадемічної сфери.

Хто може взяти участь?

Це стипендія для вас, якщо ви:

• маєте докторський ступінь. Якщо ви вже захистилися, але ще не отримали диплом, ви можете подаватися;
  • займалися дослідницькою роботою за спеціальністю не більш ніж вісім років після здобуття PhD;
  • протягом останніх трьох років не проживали й не працювали в країні, куди хочете поїхати, більше року;
  • маєте партнерську організацію в ЄС, Албанії, Вірменії, Великій  Британії, Боснії і Герцеговині, Фарерських островах, Грузії, Ісландії, Ізраїлі, Косово, Молдові, Чорногорії, Марокко, Північній Македонії, Норвегії, Сербії, Тунісі або Туреччині, що готова вас працевлаштувати на час програми.

Що потрібно для участі?

• Заповнена аплікаційна форма. Опишіть мету, методологію, інноваційність та очікуваний вплив свого дослідження, план співпраці з приймаючою організацією і науковим керівником.
  • Резюме.
  • Список організацій, з якими ви співпрацюватимете, та більш детальна інформація про них.
  • Лист про зобов’язання від партнерів — лише для партнерів з неакадемічної сфери та країн, що не беруть участь в Horizon Europe.

Заявку слід готувати спільно з вашою приймаючою організацією. Саме вона отримає гроші та буде ними розпоряджатися.

Шаблони необхідних документів ви знайдете на сайті.

Джерело: https://sareurope.eu/msca4ukraine/information-for-applicants/