Президентська стипендія від Сеульського національного університету

Інформуємо, що за повідомленням Посольства України в Республіці Корея, Сеульський національний університет (SNU) оголосив про можливість отримання Президентської стипендії (SNU President Fellowship, SPF), починаючи з весняного семестру 2022 р. для викладачів університетів інших країн, які бажають отримати науковий ступінь доктора філософії у SNU.

Кандидати на отримання стипендії повинні бути співробітниками університету своєї країни, не мати наукового ступеня доктора філософії та бути прийнятим до SNU для отримання наукового ступеня, починаючи з 1 березня 2022 р.

Подати заявку на здобуття наукового ступеня можна у будь-якій галузі, однак пріоритет надаватиметься заявникам, які виконують дослідження в галузі техніки, медицини, охорони здоров’я, сільського господарства та інші.

Навчання та дослідження проводитимуться англійською або корейською мовами. Термін подачі документів до 15 липня ц.р.

Одержувачам Президентської стипендії буде надано:

• повну оплату навчання впродовж шести семестрів;
  • щомісячну стипендію у розмірі 1,500,000-2,000,000 Південнокорейських вон (KRW) впродовж 3-4 років*;
  • авіаквиток в обидва кінці (економічний клас за системою GTS);
  • навчання корейської мови (тільки вечірні заняття під час семестрів);
  • національне медичне страхування (сума покриття може відрізнятися залежно від ситуації одержувача);

* Усі докторські програми Сеульського національного університету мають встановлений термін завершення докторської програми (так званий нормативний час), який зазвичай складає три роки. Одержувачі можуть вибрати варіант отримання щомісячної стипендії у розмірі 2,000,000 Південнокорейських вон впродовж 3 років або 1,500,000 Південнокорейських вон впродовж 4 років (якщо одержувач припускає, що йому буде важко завершити навчання за три роки).

Кандидат має бути ОБОМА:

1) викладачем великого університету в країні*, що розвивається, БЕЗ ступеня Ph.D.

2) знову прийнятим студентом в SNU в якості Ph.D студента на весняний семестр 2022 роки.

* Пріоритет віддаватиметься викладачам з великих університетів країн Азії, Африки, Південної Америки, що розвиваються тощо.

Необхідні документи

• Заявка на участь в весняній Президентській стипендії 2022 (включаючи план навчання).
  • Довідка з місця роботи (в якості викладача).
  • Залікова книжка і диплом про закінчення університету (для бакалаврату і магістратури).
  • Рекомендаційний лист від декана афільованого коледжу СНУ.
  • Відеоролик (наукові й викладацькі досягнення, план навчання, цілі після закінчення університету).
  • Студенти можуть представити свої відеофайли вказаним способом (через Vimeo, YouTube).
  • Презентації обмежені 5 хвилинами, кандидати, які перевищують 5 хвилин, дискваліфікуються.
  • Рекомендаційний лист від декана або ректора Вашого університету у вашій країні (необов’язково, додаткові бали).

За більш детальною інформацією звертайтесь до відділу міжнародних зв’язків.