Продовження навчання чи роботи в університетах Угорщини для студентів та викладачів з України — “Міст для Закарпаття”

Громадський Фонд «Темпус» чекає заяви від студентів закладів вищої освіти, які бажають продовжити навчання в Угорщині в повній або частковій формі. А також заяви від викладачів закладів вищої освіти, які бажають взяти участь в програмі академічної мобільності у закладах вищої освіти Угорщини.

Ви можете зв’язатися з нами за посиланням: highereducation.tpf.hu, заповнивши анкету.

Ми також даємо можливість зв’язатися з нами в телефонному режимі в робочі дні з 8:00 до 18:00 години за центральноєвропейським часом.

Міст для Закарпаття – Інфолінія Вищої Освіти за номером телефону: 003612371317

Детальніше: https://tka.hu/international-programmes/16252/bridge-for-transcarpathia?fbclid=IwAR3p0_NhO6OJpCk9YMQIl7ugiS80Qdhou5_S0KL1nPrs4NJOZ20adlvfUZQ&utm_medium=email&utm_source=UniSender&utm_campaign=267767333