Продовжується навчання студентів Ізмаїльського державного гуманітарного університету в рамках програми «САМ Україна», за підтримки Британської Ради та Міністерства освіти та науки України. Однак, темпи поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, вимагають від нас оперативного реагування на стан епідеміологічної ситуації. На жаль, ми змушені перейти в режим дистанційного навчання. Проте, Університет Григорія Сковороди в Переяславі має достатню матеріально-технічну базу для того, щоб якнайкраще задовольнити потреби студентів та уможливити проведення онлайн-навчання. Кімнати студентів були забезпечені інтернетом, а заняття проводились за допомогою онлайн-платформ (Zoom, Teams, Google Classroom).

Не зважаючи на певні ускладнення, студенти мали змогу оцінити методику викладання під час дистанційного навчання, попрактикуватись у використанні різних інноваційних технологій, стати учасниками онлайн-тренінгів та конференцій.

Адміністрація Університету та відділ міжнародних зв’язків робить все можливе для забезпечення комфортного та якісного навчання в умовах дистанційного навчання, завжди іде на зустріч та пильно стежить за самопочуттям студентів.

Ми бажаємо скоріш повернутись до звичного режиму, роботи в аудиторіях та живого спілкування.