Програма BridgeUSA Ukrainian Academic Fellows приймає заявки

Програма BridgeUSA UAFP підтримується Державним департаментом США, Бюро з питань освіти та культури (ECA), Управлінням обміну з приватним сектором (BridgeUSA) та фінансується за рахунок коштів приймаючих установ США.

Програма BridgeUSA UAFP включатиме місячний візит до університету США, де вчені зможуть брати участь у дослідженнях, спостерігати за заняттями у своїй галузі навчання, розробляти нові курси чи навчальні матеріали, проводити презентації та лекції, досліджувати адміністративну політику та культуру вищої освіти США , а також відвідувати конференції у своїх наукових галузях.

Стипендіати будуть відібрані з наступних академічних галузей: сільськогосподарські технології, дослідження конфліктів/миру, інженерія, інформаційні технології, психічне здоров’я, педагогіка та міське планування.

Заявниками повинні бути громадяни та поточні резиденти України, які працюють викладачами та/або дослідниками на повний робочий день у закладі вищої освіти Україні та мають щонайменше два роки досвіду навчання на рівні університету.

Дедлайн подачі заявок: 29 грудня 2023 року.

Детальніше за посиланням: American Councils