Програма підготовки до IELTS від Британської Ради

Будучи найпопулярнішим підготовчим онлайн-курсом Британської Ради, Road to IELTS допоможе вам підготуватися до чудових результатів IELTS!

Під час безкоштовних 3-тижневих онлайн-курсів підготовки до IELTS ви дізнаєтеся про кожен розділ іспиту IELTS – читання, письмо, аудіювання та розмовна мова. Ви отримаєте поради щодо кожної частини тесту від нашого відеоінструктора та команди досвідчених викладачів IELTS. Ви також можете поділитися своїм досвідом, порадами та думками з іншими учнями.

Курс включає:

• IELTS Academic and General Training – доступні онлайн-матеріали для обох тестів
  • Практична зона – підготуйте запитання для читання, письма, усного мовлення та аудіювання так само, як ви знайдете в тесті
  • Зразки відео – отримуйте поради та навчайтеся від попередніх учасників тестування
  • Навчальні посібники для вчителів – дізнайтеся, що саме робити (і чого не робити) від експертів
  • Практичні тести на час – доступні як паперові, так і комп’ютерні тести IELTS
  • Розділ «Мій прогрес» – досягайте своїх цілей за допомогою інструментів планування та відстеження
  • Розділ «Банк ресурсів» — отримайте доступ до калькулятора балів, зворотного відліку тестів та інших ресурсів для покращення планування.

Як вам допоможе Road to IELTS

• Поради від експертів IELTS:  дізнайтеся поради та підказки, які дадуть вам найкращі шанси отримати потрібний вам бал – усе від викладачів Британської Ради.
  • Пробні роботи IELTS:  коли будете готові, спробуйте кілька практичних робіт IELTS, спеціально створених Британською Радою. Роздрукуйте їх і виконайте в тестових умовах або здайте IELTS на комп’ютерному тренажері, щоб вони були схожими на справжні.
  • Плануйте та відстежуйте:  маючи таку кількість навчальних матеріалів IELTS, скористайтеся планувальником навчання, щоб ефективно підготуватися до тесту. Потім відстежуйте свій прогрес і переконайтеся, що ви досягаєте своїх цілей.
  • Інтерактивні вправи:  познайомтеся з типами запитань і завдань IELTS за допомогою понад 300 інтерактивів онлайн. Вони мають миттєве маркування та відгуки.

Як подати заявку на програму підготовки до IELTS 2023?

Запишіться на курс підготовки до британського IELTS. Заповніть онлайн-форму, вказавши особисту та контактну інформацію.

Джерело: Getforsa