Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Stand With Ukraine > Програма стипендій для підтримки випускників ЗВО України у роботі над темами, пов’язаними з охороною навколишнього середовища та збереженням природи

Німецький федеральний екологічний фонд (DBU) розпочав спеціальну програму стипендій для підтримки випускників ЗВО України у роботі над темами, пов’язаними з охороною навколишнього середовища та збереженням природи. Програма орієнтована на випускників магістратури, які втекли з України, а також нинішніх аспірантів. Хороші знання англійської та/або німецької мов є необхідною умовою для подачі заявки. Стипендія дає змогу від шести до дванадцяти місяців перебувати в науково-дослідницьких установах Німеччини, екологічних органах, неурядових організаціях чи компаніях, щоб отримати досвід у різних галузях охорони навколишнього середовища та охорони природи. Під час стипендії DBUпропонує широку програму, що складається з семінарів, заходів та майстер-класів. Грант також включає принаймні один інтенсивний курс німецької мови.

Цільова група та вимоги до аплікантів:

•  мати диплом магістра / навчатись з аспірантурі
  • мати українське громадянство
  • добре володіти англійською та/або німецькою мовами.

Необхідні документи:

• онлайн заявка
  • автобіографія
  • короткий опис теми дослідження (1-2 сторінки)
  • копія диплому (магістра або аналогічного)
  •   ​запрошення від ​приймаючої установи (у разі наявності).

Кінцевий термін подачі заявок: заявки приймаються до подальшого повідомлення про завершення програми.

Відбіркові співбесіди: онлайн, після особистої консультації з претендентами.

Дата початку надання стипендії: індивідуальна, за погодженням з абітурієнтами та приймаючими закладами.

Переваги

•  стипендія – 1250 євро на місяць
  • страхування здоров’я, нещасних випадків та відповідальності
  • стипендія також покриває витрати на проїзд до Німеччини