Програма Visiting Students від Інституту науки Вейцмана

Вища школа Файнберга Інституту науки Вейцмана запрошує передових студентів, аспірантів і докторантів подати заявку на програму Visiting Students. Програма призначена для студентів з галузей природничих наук, математики та інформатики, хімії, фізики. Стипендіати будуть працювати в одній з лабораторій Інституту і отримають щомісячну підтримку в розмірі 5000 шекелів на термін до шести місяців. Також стипендія покриває проживання та авіаквитки.

Пакет документів для подачі заявки:

• Резюме (має містити інформацію про попередній досвід експериментальних або теоретичних досліджень)
  • Копія паспорта
  • Виписка оцінок (на офіційному бланку університету)
  • Есе (до однієї сторінки) про себе та свої академічні прагнення та наукові інтереси.

Після оброблення заявки наша навчальна рада для кожної галузі знань допоможе вам знайти приймаючий факультет, тісно пов’язаний з вашою сферою досліджень або інтересів.

Детально: https://www.weizmann.ac.il/feinberg/supported-visiting-students-and-postdocs-program-ukrainians?fbclid=IwAR3BY6mZeWZXu6E2QlJDAgeih5BI7IgU1F0XhWr_jraHtHOWurIWi6bj18M