Програма ЄС «Креативна Європа» оголошує конкурс «Європейські проєкти співпраці»

Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Студентам > Програма ЄС «Креативна Європа» оголошує конкурс «Європейські проєкти співпраці»

Конкурс підтримує проєкти для втілення різноманітних заходів та ініціатив, що залучають митців та учасників, активних у різних галузях культури та креативної індустрії. Мінімум три організації з різних країн Європи можуть створити консорціум і спільно втілити свій проєкт. Цьогоріч маємо хорошу новину для учасників з України – консорціуми з українськими організаціями будуть мати пріоритет у відборі.

Бюджет конкурсу становить приблизно 60 мільйонів євро. Він сприяє співпраці між організаціями, які діють у галузі культури, з метою збільшення транскордонного аспекту поширення європейського художнього контенту. Вона також сприяє розробці, експериментам, поширенню та втіленню нових та інноваційних практик.

Європейські проєкти співпраці відкриті для всіх секторів культури та креативу. Проте, з огляду на те, що конкурс є частиною програми “Культура”, проєкти із виключно аудіовізуальним контентом та/або виключно з організацій аудіовізуального сектору не мають права на участь.

Кінцевий термін подання заявок – 23 січня 2024 року.

Деталі та подати заявку за посиланням

Креативна Європа” – це програма Європейського Союзу, спрямована на підтримку культурного, креативного та аудіовізуального секторів. Метою програми є захист, розвиток та промоція європейського культурного та мовного розмаїття та спадщини, а також підвищення конкурентоспроможності та економічного потенціалу сектору культурних та креативних індустрій, зокрема аудіовізуального. Україна стала учасницею програми у 2016-му році. З того ж часу українські заявники можуть отримувати грантову підтримку у понад 30 різних конкурсах.

Джерело: Портал гурт