Програма Study Tours to Poland

Фонд «Лідери змін» та Фонд «Боруссія» відкривають набір на участь у Програмі Study Tours to Poland мотивованих, активних молодих людей з Молдови та України.

Study Tours to Poland (STP) – це півтора тижні інтенсивної пізнавальної програми у міжнародній групі однодумців, під час якої учасникам надається можливість отримати нові знання та вміння, познайомитись з цікавими людьми, відвідати розвиваючі заходи.

STP – це не лише здобуття нового досвіду, а й передача власного. І хоч на відпочинок не залишається багато часу, проведення загального дозвілля з іншими учасниками візиту, організаторами та волонтерами дає можливість пізнати ближче ровесників та ровесниць із сусідніх країн та придбати нових друзів.

Для участі у STP кандидати проходять відбір на конкурсній основі.

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У STP

У Програмі STP можуть взяти участь студенти/-тки вищих навчальних закладів, які поєднують успішне навчання з позанавчальною діяльністю своїх вищих навчальних закладів (наприклад, у студентському самоврядуванні) або такі, що проявляють активність у діяльності громадських/молодіжних організацій, волонтерських рухів, тощо.

Кандидат/-тка на участь у STP повинен/-на відповідати наступним формальним вимогам одночасно:

1. бути громадянами Молдови або України
  2. проживати і навчатися у вищих навчальних закладах країн-учасниць програми (Молдови і України), а також Польщі, Литви, Латвії, Естонії, Чехії, Словаччини, Болгарії та Румунії
  3. бути народженим/-ою у проміжку: 1 липня 2000 – 31 грудня 2004 року
  4. мати дійсний закордонний паспорт (термін дії паспорту щонайменше до 30 вересня 2023 року)
  5. не бути у минулому учасником Програми Study Tours to Poland

ПОДАЧА ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ У STP

Процедура подання заявки на участь у Програмі БЕЗПЛАТНА!

ПРИЙОМ І РОЗГЛЯД ЗАЯВОК

Заявки від кандидатів/-ок приймаються до 6 лютого 2023 року включно (до 23:59 за польським часом)

Інформацію про результати конкурсу кожен з кандидатів/-ок отримає індивідуально до 20 лютого 2023 року на вказану в заявці електронну пошту

ТЕРМІНИ РЕАЛІЗАЦІЇ ВІЗИТІВ

Візити проводяться у квітні-травні 2023 року (конкретні дати участі будуть подані прийнятим учасникам/-цям індивідуально).

Тривалість візиту 10 днів.

ПРОГРАМОЮ ГАРАНТУЄТЬСЯ

• проживання у гостелі/гуртожитку (у багатомісних кімнатах з іншими учасниками/-цями STP) за місцем реалізації програми візиту

• триразове харчування (сніданок, обід, вечеря)

• допомога в отриманні безоплатної візи на період участі у STP

• часткове відшкодування витрат на проїзд у міжнародному сполученні

ЗАПОВНЕННЯ ЗАЯВКИ

Заявка на участь у STP складається із двох частин. Перша частина – подача інформації про кандидата/-тку, навчання, активність, очікування від участі в STP. Друга частина – соціологічне дослідження, яке служить покращенню процесу набору на участь у програмі та модернізації самої програми для майбутніх учасників/-ць.

Щоб пройти повний цикл реєстрації, потрібно заповнити обидві частини заявки.

Перша частина заявки

1. Для її заповнення необхідно підготувати відскановані або сфотографовані додатки у файлах формату pdf, tif або jpg, розмір кожного з яких не повинен перевищувати 500 КВ:
  • залікова книжка або її електронний еквівалент – сторінки з оцінками за останні два закінчені семестри, для студентів першого курсу – за один.
  • рекомендаційний листзгідно з інструкцією, написаний керівником громадської організації, з якою співпрацює кандидат/-ка, представником студентської ради, лідером волонтерського руху, тощо. Лист може бути сканом e-mail повідомлення, в якому чітко видно адресу особи, яка надає рекомендацію, або сканом оригіналу рекомендації з власноручним підписом особи, яка надає рекомендацію. Лист повинен містити читабельне ім’я та прізвище цієї особи, назву посаду та контактні дані: електронну адресу і і номер телефону.

Увага!Відскановані файли просимо називати відповідно до їх змісту, додаючи прізвище кандидата, щоб було зрозуміло, який документ знаходиться в середині та до кого він належить. Назви файлів треба записувати латинськими літерами таким чином:ocinky_petrenkorekomendacia_petrenko. Просимо не вставляти у назві файлів жодних інших знаків: лапок, крапок, ком, дужок, слешів, тощо!!!

1. У кандидата/-ки є можливість створення чорнового варіанту заявки. При потребі відредагувати заявку, можна повернутися до останнього збереженого варіанту, використовуючи персональний код, поданий наприкінці формуляра, який необхідно записати.
  2. Перед відправленням заявки необхідно перевірити, чи електронна адреса записана без помилок. Це важливо, оскільки підтвердження про реєстрацію надходить автоматично на поданий в формулярі e-mail.

Другу частину заявки складено у формі анонімної анкети. Створення чорнової версії не є можливим – на заповнення анкети у кандидата/-ки є 15-20 хвилин. Аналіз результатів опитування передбачатиме вивчення загалу інформації, що не дає можливості для ідентифікації особи, яка заповнила анкету, навчального закладу та місця проживання. ВІДПОВІДІ НЕ ВПЛИВАТИМУТЬ НА ВІДБІР УЧАСНИКІВ ПРОГРАМИ.

У разі виникнення запитань звертайтеся за адресою: ewa.romanowska@borussia.pl

Детальніше за посиланням: STP