Пройшов останній день реалізації першої частини проєкту Mobile Art EDU CAMP

Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Mobile Art Edu Camp > Пройшов останній день реалізації першої частини проєкту Mobile Art EDU CAMP

Пройшов останній активний день для групи з Переяслава в Ізмаїлі. З ранку її учасники завершували реалізацію своїх творчих ідей на пленері на площі перед Свято-Покровським кафедральним собором, православним храмом I половини 19 ст. Заслуженим художником України, викладачем ІДГУ, Іваном Шишманом для учасників проєкту на відкритому повітрі було проведено майстер-клас зі створення живописного твору (полотно, олія), а після цього в приміщенні Будинку художників був проведений завершальний майстер-клас зі створення живописного твору (енкаустика).

В той же день відбулися 2 бліц-виставки, на яких демонструвалися 99 творчих робіт, створені за час дзеркальних обмінів ізмаїльських і переяславських студентів та викладачів.

Перша з них відкрилася об 11 годині в фоє Ізмаїльського державного гуманітарного університету – партнера нашого проєкту, де тих, хто зібрався, вітальними словами зустріли ректор ІДГУ, професор Ярослав Кічук, декан педагогічного факультету, доктор педагогічних наук, професор Надія Кічук, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри музичного та образотворчого мистецтв Жанна Сироткіна, голова громадської організації “Придунайський центр громадських ініціатив” Микола Каплієнко, керівники переяславської та ізмаїльської груп Роман Мотузок та Іван Шишман.

У другій половині дня роботи студентів всі бажаючі могли бачити вже на другій виставці – в Ізмаїльській картинній галереї. Вона запам’яталася урочистою промовою від директора обласного центру естетичного виховання Ірини Федорової, приємними спогадами та враженнями, обміном подарунками та словами подяки на адресу всіх учасників.

Заходи в рамках роботи мобільного мистецького табору Mobile Art EDU CAMP за напрямом «живопис» для студентів творчих спеціальностей – здобувачів вищої освіти та викладачів – представників педагогічного складу закладів вищої освіти міст Ізмаїл (Одеська область) та Переяслав (Київська область) завершено!

Проєкт “Університетська мобільність: Mobile Art EDU CAMP” реалізується за підтримки Український культурний фонд.

Інформація надана відділом міжнародного співробітництва

та розвитку інфраструктури ІДГУ